Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Leden 2014

Kitsune Yuki Pakura

31. ledna 2014 v 23:54 | Kitsune-sama |  Členové Akatsuki
Jméno+příjmení: Kitsune Yuki Pakura
Věk: 17
Vesnice: Mlžná
Živel: Shakuton, Katon, Raiton
Hodnost: Vůdce Akatsuki (Třída S) + Nukenin


Povaha

Kitsune je velice tichá dívka. Když se schyluje k boji, obvykle jde co nejdál za ostatní a kryje jim záda. Její dvě kekkei genkai jí dávájí sílu, kterou překonají jen málo jutsu. Ona sama málokdy prohrává ale když už, nevadí jí to. Není jedna z těch, které si o sobě myslí Jashin ví co. Ví, že je silná ale nesnaží se to dávat najevo, protože ostatní to ví. Není taková jako kdysi. Pochází z klanu Yuki, ale její matka byla Pakura.

Historie

Už jako malá vynikala v boji a tím si ve svém klanu získala velice dobrou pověst. Ve čtyřech získala svého prvního senseie, který jí naučil jak zacházet s neviditelnností a v pěti nastoupila na akademii, kterou dokončila o dva roky později.
Někdy v této době si začala všímat pohledů, které na ni házeli někteří příslušníci klanu, především ti z hlavní rodiny. Ona sama také do ní patřila, ale mnoho času trávila ve společnosti vedlejší rodiny.To se ale po maturitě změnilo. Hlavní rodina jí zamezila přístup k vedlejší.Tím pádem získala Kitsune mnoho volného času, který věnovala tréninku.Ve svém týmu byla nejlepší a zbylí dva členové týmu jí vlastně nesahali ani po kotníky, ačkoliv byli starší. Kitsune nebyla vůbec tichá,uzavřená, nevrlá a nespolečenská jako dnes. Byla to veselá a milá dívka,která byla pro každou srandu. Se svými partnery v týmu vycházela dokonale a i se senseiem byli výborně sehraný tým.To vše se ale poté změnilo a začala to vlastně úplně primitivní mise. Nebyla vůbec těžká, vlastně šlo jen o to, předat jistý svitek do jedné vesnice.
Vše probíhalo bez problémů, ale na zpáteční cestě, asi v polovině, na ně zaútočili cizí ninjové. Konkrétně ze Skryté Listové. Jako vždy si stoupla před své dva kamarády, protože je hodlala za každou cenu ochránit.Pak se spustil boj.
Kitsunin tým měl značnou nevýhodu, protivníků bylo deset a oni byli jenom tři, jejich sensei byl na jiné misi,čistě náhodou na té, při které měl tyto ninji zabít, a také to, že všech deset mělo úroveň Jounina. Kitsune, která vždy věřila, že dokáže vyhrát, tentokrát pochopila, že pokud se je rozhodnou zabít,oni jim v tom nedokáží zabránit.Přece jenom třem geninům proti deseti jouninům by nedal šanci ani ten největší optimista. Strhl se zoufalý boj, alespoň na straně Kitsune. Když už byli její dva přátelé téměř mrtví, v Kitsune vzplanul hněv. Pustila se do zuřivého boje. V návalu vzteku si ani neuvědomila, že i když je už téměř polomrtvá,uhýbá jejich útokům skoro líp, než když byla nezraněná. Když se opět probudila, uprostřed boje totiž omdlela vyčerpáním, byla zpátky ve vesnici.Když zjistila, že její dva přátelé a dokonce i její sensei, který ji zachránil život, padli, hluboce to s ní otřáslo. To však nebylo nic v porovnání s tím, co na ni čekalo v klanu. Obvinili ji z toho, že ukradla shakuton chce s ním zničit vesnici.Vůbec to nechápala. Jak mohli na takovou kravinu přijít? Rozčílila se tak, že zaútočila na svého otce, který jako jediný věděl,že, toto kekkei genkai je po její matce. V tom boji ho ale nevědomě použila a její osud byt zpečetěn.Okamžitě byla vyhnána z klanu, nehledě na nic jiného. Kitsune tedy v jeden den ztratila nejen své přátele, ale i svou rodinu.Ovšem tyto události v ní něco zlomily. Po osmi letech už to nebyla ta milá a vlídná dívka, která se pořád smála.Kitsune je dnes téměř vždy odtažitá a otrávená.
Jejími častými zvyky je dávat ruce do kapes, nadávat, poslouchat hudbu a pokud se právě o něco opírá, zaklánět hlavu a přivírat oči. Není lehké se s ní spřátelit, vlastně je to skoro nemožné. Později se přidala k Akatsuki. Porazila šéfa a stala se jejich vůdcem. Nová éra Akatsuki započala a s Kitsune v čele se stali nebezpečnějšmi a obávanějšími než kdy dřiv.

Kontakt

ichigo.uzumaki@seznam.cz

Příběh Akatsuki

31. ledna 2014 v 23:42 | Mia-chan |  Kapitolovka-Příběh Akatsuki

1. Začátek

Jednoho krásného dne v sídle nedaleko lesa se sešli v jedné místnosti všichni obyvatelé této skrýše. Všichni přišli jako by byli ti nejsilnější na světe, ale hned co se začalo rozhodovat co budou dělat dál se to vše změnilo.
"Ale no tak vy si neumíte najít zábavu sami" křičela nenápadná osoba na celé sídlo. Byla to Kitsune nejobávanější člen Akatsuki a také jejich vůdce.
"Mohli by jsme si najít zábavu kdyby si všechny nevyhodila" křičela ni ní osoba sedící hned vedle ní. Mia byla jediná, která si dovolovala na Kitsune a také jako jediná byla schopná vydržet s Kitsune v zápase déle jak půl hodiny. Díky tomu ji Kitsune nesekýrovala jako ostatní a mohla si na ní otevřít pusu. Teda do té doby než to Kitsune začalo lézt na nervy.
"Já je vyhodila? Já nevím kdo se tady rval s Hidanem o to kdo má radši Jashina" zařvala Kitsune zpátky.
"Hele neřvěte tady" řekl unuděně jediný kluk v místnosti. Tomoe byl třetí a poslední člen nových Akatsuki.
"Budu na ní řvát když bere Jashina na lehkou váhu" řekla Mia klidněji a znovu se posadila.
"Je pravda že je nás málo" řekla Kitsune
"Málo pfff" odsekla Mia a dala si ruce za hlavu.
"Neskákej mi do řeči, tak tedy je nás málo kvůli tomu že ostatní nesplňovali požadavky" pokračovala a tvářila se vážně
"Tak co teda budeme dělat" zeptal se Tomoe a dal nohy na stůl.
"Tady jsem našla pár ninjů kteří by se nám hodili" řekla a dvoum osobám které na ní koukali s otevřenou pusou podala svitky.
"To si to máme jako přečíst" vzdychla Mia a otevřela první svitek. "Aiko Uchiha Saikuru moc toho o ní teda nevíš" řekne naštvaně a podívá se na Kitsune
"No je pravda že o ní moc nevím ale to co vím mi stačí" řekne naštvaně" když máš blbé kecy tak pro ní půjdeš ty"
"Já nikam nebudu chodit jdi si tam sama" řekne nevrle a zkříží ruce.
"Půjdeš tam nebo tě tam dokopu" řekne výhružně s pohledem že to myslí vážně.
"No jo no" ustoupí nakonec popadne svitek a vyjde ze sídla.
"Že jí to dovolíš takhle si na tebe otevírat pusu kdybych to byl já tak už nejsem" řekne Tomoe trochu naštvaně.
"Máš s tím problém?" zeptá se a podívá se na něj nenávistným pohledem.
"Ne už je to dobrý" řekne a pomalu se zvedne "Já přivedu Tara Mizakiho, ten vypadá jako milej chlap" řekne a stejně jako Mia zmizí ve dveřích.
"A já mám chvíli čas jen pro sebe" řekne nandá si sluchátka, pustí si metal, sedne si do křesla a pokyvuje hlavou do rytmu.