Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Akaťáci v lázních

1. února 2014 v 14:47 | Kitsune-sama |  Jednorázovky
Byl horký letní den, a proto se naši hrdinové z Akatsuki máčeli v horkých pramenech. Nad lázněmi se nesla klidná pohoda, smích, odpočítávání a klábosení, občas šly slyšet i nadávky a to zejména tehdy, když se někdo zmínil o Bohu.
Konečně byl čas na to, aby si každý chvilku s někým popovídal nebo odpočinul. A samozřejmě to bral každý po svém.
Dva mladíci seděli v rohu 'bazénu' a klábosili o všem možném. A hlavně.. O holkách.
"Podívej se na tuhle" ukázal tmavovlasý na jednu celkem vyvinutou blonďatou dívku, která kolem nich zrovna procházela.
"Pane bože ta je ale kus!" zhodnotil světlovlasý.
"Kdo-!" ozvalo se na celé okolí. "Kdo se kurva opovažuje vyslovit to zkurvené jméno toho zkurvéného zkurvysyna!" zaječel znovu onen hlas. Byla to Mia. Mia Kiruku, bílovlasá Jashinistka v taktéž bílých plavkách s červeno-černými ornamenty.
"Hele nemluv sprostě ty idiote!" zakřičela Aiko. Tmavě modro až skoro černovlasá dívka v modrých jednodílných plavkách s červenými ornamenty.
"Letí komín" proběhla kolem nich plavovláska v oranžovových plavkách s černými pruhy.
"Hele Haru! Neběhej tady tak! Něco se ti něco stane!" zakřičely obě dívky naráz a praštily Haru po hlavě. Ta se následně svezla k zemi a spadla do bazénu.
"No to jste tomu daly" povzdechl si Taro. Světlovlasý kluk s ručníkem na hlavě a tak trochu nepřítomným výrazem. "To pro ní nikdo neskočí a nevyloví ji?" zeptal se s nechápavým výrazem ve tváři.
"Eee..to.. právě jsem si vzpoměla, že mám jednu Jashinovsky důležitou práci" zasmála se nervozně Mia a rychle odcupitala pryč.
"No.. A já jdu.. Jdu.. Jdu si koupit ramen!" vykřikla Aiko první věc co ji napadla.
"Hai, hai.. To jsou jen výmluvy" podíval se na Tomoeho. "Pomůžeš mi s ní?" zeptal se ho a prstem ukázal na právě ponořující se Haru.
"Bože.. Proč já?" zakňoural Tomoe a ještě než stihl spolu s Tarem skočit do vody, ozval se výbuch a následně se objevila i jejich kamarádka.
"Pro Jashinovi rány! Kdo řekl to zpropadený slovo? Rozporcuju jeho tělo na malinkatý kousíčky, který ho pak donutim sežrat!" zařvala Mia a přiběhla spolu se svou kosou na zádech a začala s ní máchat všude kolem.
"Tos tomu teda dal" obořil se Taro na Tomoeho a oboum se u čela objevila malá kapička.
Najednou se k nim přiřítil nějaký hnusný tlustý starý chlap křičící něco o konci světa.
"No ano! Viděl jsem obří létající hotdog a ten se držel obrovského maňáska s červenýma očima!" křičel a z oči mu tekly prameny slz. "Vážně, přísáhám! Vznášelo se to nad těmahle lázněma! Nastane konec světa! Né! já nechci umřít!" kekl si na kolena a potom spatřil ve vode plavající Haru. "Ne! Božéé už jednu dostali!" zakřičel na celé kolo a skočil do vody. Taro s Tomoem na něj jen nevěřícně hleěli a kapičky u jejich čel se začínaly množit.
"Lidí! Neserte mě kurva! Kolikrát vám mám to ještě vysvětlovat?" zanadávala Mia.
Ten starej týpek se vynořil asi po třech minutách a na zádech měl doslova připláclou Haru. Položil ji na zem a začal ji dávat masáž srdce. Raz, dva, tři, čtyři... Počítal až do třiceti. Když se však chystal na umělé dýchaní přiřítila se další a zároveň poslední členka Akatsuki.
"No heleme se Kitsune! Kde jsi byla tak dlou-" chtěla se zeptat právě přicházející Aiko.
"Proč tu děláte takový kravál? nebyla jsem tu sotva deset minut a z Mii je buldozér, z Tomoeho a Tara lije jako z konve a Haru se tady snaží sbalit nějakého týpka tím, že vude hrát holku v bezvědomí! To si nemůžu ani zajít pro zmrzlinu?" přerušila ji černovláska v černých plavkách s červenými mraky.
"Vidíte? Já vám to říkal! Mimozemšťani napadli naši planetu, už se dokonce i zmocnili těla nebohé dívky!" řekl plačky a ukázal na Kitsune.
***TRAPNÉ TICHO***
"Baka" povzdechl si Tomoe,
"Baka" promnul si kořen nosu Taro.
"Hontoni... Baka" řekla Aiko spolu s právě probouzející se Haru.
"Ha, ha, haa!" chytla záchvat smíchu Mia.
Černovlasé dívce se na čele vytvořila pumpující žilka. "Jo tak mimozemšťan?!" chytla starce pod krkem a vyzvedla do vzduchu. Vlasý ji začaly vlát do všech stran a její pohled víc než dost ukazoval ostatním že má chuť něco-přesněji někoho zmlátit/nebolí zabít. "Já ti ukážu kdo je tu mimozemšťan!" zaječela na celé kolo. Vyhodila starce do vzduchu a vyskočila. "Extra mega ultra Kitsune kop!" kopla toho divného týpka do obličeje. Ten odletěl někde do výška až se za ním jen zablésklo.
"Kde jsem to skonči- To.. To není možný! Kurva moje zmrzlina! Moje jedinečná.. Citrónová.. Zmrzlina... Moje citrónová zmrzlina" řekla a nášledně se nervově zroutila k zemi.
To už Mia nevydržela, začala se popadat za břicho a utírat si slzy smíchu.
"Hele lidi, nemyslíte si, že jsme přitáhli až velkou pozornost?" pípnul Taro a ukázal na hlouček lidí který se kolem nih začal tvořit.
"Myslíš?" zeptal se triumfálně Tomoe a podíval se na ležící Kitsune. "Něco z ní leze!" vyjekl a ukázal na malou dušičku která stoupala od jejího těla.
"Kurva tak to je v řiti!" zaklel Taro a společně s Tomoem vzali Kitsune na záda.
"Radši bychom měli vypadnout" navrhla Aiko.
"Pro jednou s tebou souhlasím" přitakala hned Mia a společně s Tarem, Tomoem a Haru se raději rychle stáhli.

No a ptáte se co se stalo Kitsune? No takže, kluci ji dotáhli zpátky do sídla a Mia se rozhodla že jí probudí tak, jako to sama dělala Kitsune. Pěstí. Jakmile to světlovláska vykonala, svůj účel to splnilo.. Ale mohla být ráda že se dožila dalšího dne..

THE END ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama