Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Konec Akatsuki 3/?

16. února 2014 v 21:57 | Kitsune-sama |  Kapitolovka-Konec Akatsuki
Tohle jen jen obyčejný díl o ničem. Je tak na odreagování jelikož mě nic nenapadá :D v dalším by už mohla být nějaká akce :D
Ale nevím, nějak mi to poslední dobou nemyslí, spíš možná přidám We and Fairy Tail... Takže..
Enjoy it~ ^^

3. Když spadne ručník aneb Mia je blázen...


Měsíc osvětluje noční nebe a vítr fouká do všech směrů. Vrány poletují sem a tam a stromy sa kácí pod návalem silné vichřice.

Všech pět členů sedí u velkého stolu a nálada je pod bodem mrazu. Všichni jsou zamlklí a vypadají sklesle. Taky aby ne, vždyť právě přišli o členku s hodností chunnina. Teda... Skoro všichni.
"No tak lidi, nebuďte tak skleslí!" snaží se je povzbudit bílovláska. "Vždyť to není tak hrozný... Horší by bylo kdyby zemřela např. Kitsune" řekne falešným veselým tónem a ukázala prstem na černovlásku. Všichni ji naráz probodli nenávistným pohledem.
"Nedělej si z toho legraci Mio!" okřikne ji Tomoe překvapivě vážným hlasem. "Nebylo to vtipný" dodá po chvíli.
"Já vím" reaguje na něj jashinistka a sedla si do křesla. "Hele, Aiko. Co takhle si jít rochu trochu zatrénovat?" zeptá se jí Taro, postaví se a protáhne si záda.
"Jo, to není pátný nápad" odpoví mu na to.
"Ale žádný lumpárny vy dva" pousměje se Mia a rukama naznačí srdíčko. Aiko okamžitě zrudne a Taro ji zpraží nenávistným pohledem.
"Baka.. Hontoni Baka!" praští ji Tomoe po hlavě.
"No Tomoe... Neříkej že žárlíš!" pousměje se troufavě Mia.
Kitsune, která stojí opodál na čele naskočí malá pumpující žilka a v očích se jí ďábelsky zableskne. Vlasy ji začnou vlát na všechny strany.
"Co jsi to řekla?" zeptá se nejvýhružnějším tónem a stiskne ruku v pěst a taktéž bouchne Miu po hlavě.
"Nic" pípne bílovláska. "To máme dneska ale krásný den že ano" řekne nervózně a podívá se z okna.
Černovlassá dívka se uklidní a na všechny se podívá. "Kdyby jste mě hledali, budu ve své kanceláři" oznámí a opustí místnost.
"Tak jdeš Aiko?" zeptá se znovu hnědovlásek a ukáže na dveře co vedou ke cvičišti.
"Hm? Jo" odpoví a spolu s Tarem odejde pryč.
"Co jdeš dělat ty Tomoe?" zeptá se
"Spát" odpoví ji jednoduše a plácne s sebou na gauč.
"Dobrý nápad" uváží Mia a sedne si do dvého křesla a taktéž usne.

O půl hodiny později~

Černovlassá šéfka jejich organizace se právě přehrabuje ve dvých šuplících a hledá, co zde kdysi zahrabala a od tédoby nevytáhla.
"Kurva! Kde to je?!" rozčiluje se a křičí na všechny strany. "Musím to najít!"

"O můj bože! Kdo to tu tak řve?!" probudí Tomoeho křik, který se odzývá ze třetího patra.
"Doprdele, kdo vyslovil to zasrané jméno toho pitomého tupce!" ozve se hned na to, co Tomoe svou větu obsahující slovo 'Bůh.' "Jashin ho za to potrestá."
"Mio, uklidni se" řekne ospale Tomoe.
"No jo furt" odsekne dívka a opře se o opěradlo.
Kluk se na ní jen podívá a pak si promne kořem nosu. "Kam jsem se to dostal" povzdechne si.

"Héj Taro! nešetři mě a pojď na mě plnou silou!" řekne unaveně Aiko a vezme si do ruk dva kunaie a dva shurikeny a rozběhne se proti Tarovi.
"Jak chceš" pousměje se a díky svému kekkei genkai se rychlostí blesku přemístí za Aiko kde ji pak sekne do pasu a do nohy. Ta lehce zavrávorá, ale ustojí to. "Teď já!" řekne si pro sebe a promění se ve vlka. Rozběhne se proti Tarovi, skočí mu po ruce a začne trhat.
"Ne, co to-Pusť!" naží se z toho vyprostit ale Aiko ne a ne povolit. Když se mu konečně podaří ze sebe zvíře setřást, nestihne se ani vzpamatovat a vlk už se zakousne do jeho nohy. Proč do nohy? Protože Taro je typ co spoléhá ná svě kekkei genkai rychlosti a pokud mu zraní nohu, bude tkz. v prdeli. Kluk rychle zareaguje a sekne po vlkovi svým mečem. Všude se rozstřikne krev. Zvíře se promění zpátky na dívku, která má proseklý bok. Okamžitě se skácí na zem.

"Aiko!" dojde k ní a zkontroluje její tep. /Naštěstí je v poř-/ zasekne se a svalí se vedle dívky."B-byl otr-ávený?!" dostane ze sebe těžce a pootočí hlavu na Aiko.
"J-jo" odpoví mu."Měla bych ti zajít pro nějaký protijed" zamyslí se a těžce se zvedne. "Nebo se ti to rozšíží po celém těle, ty ochrneš a pak zemřeš" škodolibě se pousměje.
"Počkej, já jsem v pohodě... Můžu jít s tebou" řekne, opatrně vstane a dobelhá se k sotva stojící Aiko. "Nejdřív bychom o tom ale měli říct Kitsune."
"Máš pravdu" připustí tmavovláska a rozejde se ke kanceláři jejich šéfky. Kluk se pomalým, ale jistým krokem vydá za ní.

"Hele Kitsune-" rozrazí Aiko dveře a vejde dovnitř. Místnost byla ovšem zcela prázdná. "Třeba je pryč" řekne svou myšlenku Taro a porozhlédne se po pokoji. "Tu je teda binec" prohodí a podívá se na papíry na stole. "Hele tu jsou všechny informace o Akatsuki" řekne vesele a prohlédne si papíry. "Hele Aiko, nezpívej si tady" řekne směrem k divce, když uslyší melodii. "Ale já si nezpívám" odpoví zaraženě Aiko a podívá se tam odkud hlas vychází. "Koupelna? Kitsune je ve sprše a zpívá si?" zasměje se a ukáže na dveře. Ty se však hned na to otevřou a z nich vyjde ta, kterou hledali.

"Kitsune?!" lekne se Taro.
"Kitsune v ručníku" zasměje se Aiko a ukáže na černou osušku, kterou má čerovlásá dívka obtočenou kolem těla. Tarova tvář nabere červenou barvu.
"Taro?! Aiko?!" vyjekne Kitsune vyšším hlasem než obvykle.


Uslyší vyjeknutí a zvedne se. Spolu s Tomoem rychle vyběhnou schody.
"Co se stalo!" zeptá se a rozhlédne se kolem sebe Tomoe. Jakmile uvidí polonahou Kitsune, jeho obličej se barvou začne rovnat přezralému rajčátku.
/No Kitsune/ pomyslí si Mia a nad hlavou se ji objeví žárovka. /Tak a teď jsem na to kápla/ pousměje se a dostane se za Kitsune. Rychlosti blesku ji stáhne ručník dolů a odběhne pryč.
Černovlasá dívka tak zůstává úplně nahá a s klukama to úplně sekne. "Tak to je síla" směje se na všechny strany Mia div se nepopadná za břicho. "Eee-hmm..Taro, Tomoe? jste v pořádku?" zeptá se opatrně Aiko a poklepe klukům na ramena.
"Mio! Baka! Omay Baka!" zařve Kitsune a z postel popadne nejbližší oblečení a zaleze zpátky do koupelny. Po cvilince vyjde ven ve svém tipickém černém oblečení.
"Mio" podívá se nani zabijáckým pohledem. "Teď nastal tvůj čas" prokřupe si prsty na obou rukách a rozejde se k Mii.
"A kurwa!" zakleje bílovlasá. "Jashine prosím... Stůj při mě" řekne a rozběhne se chodbou pryč. Tmavovláska se okamžitě roběhne za ní.

A jak to dopadlo? Tomoe a Taro se po pár -čtěte po 15- hodinách probrali. Aiko si koupila poníka. Mia byla ráda že vyvázla jen s možnou zlomeninou 200 kosti -z 206- a Kitsune? Ta se zavřela v kanceláři a všichni byli šťastní.

Ale co ten jed, který se prohání Tarovi v těle? A co teprve Suna a Konoha? To vše v příštím díle :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 Mia-chan Mia-chan | 17. února 2014 v 16:03 | Reagovat

sem zabila :3

2 Kitsune-sama Kitsune-sama | E-mail | Web | 17. února 2014 v 18:36 | Reagovat

Tak neasi :'DD

3 Mia-chan Mia-chan | 18. února 2014 v 15:57 | Reagovat

mám tušení že mě zabiješ ty -_-"

4 Kitsune-sama Kitsune-sama | E-mail | Web | 18. února 2014 v 17:33 | Reagovat

nikdy nevíš...

5 Mia-chan Mia-chan | 19. února 2014 v 11:18 | Reagovat

sakra -_-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama