Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Příběh Akatsuki 4

2. února 2014 v 21:41 | Mia-chan |  Kapitolovka-Příběh Akatsuki

4. Vetřelec

Druhého dne vstala Kitsune brzo ráno. Došla si do kuchyně udělat snídani a poté si šla sednout do křesla kde čekala až příjdou její milovaní členové. Jako první se dostavil dolů Tomoe který sebou plácl do křesla a čekal co se bude dít. Zanedlouho dorazila i Aiko a Mia a za nimi se s úsměvem na tváři blížil Taro.
"Mám pro vás důležitou zprávu" začala Kitsune mluvit na všechny osoby v místnosti."Musím si jít něco zařídit a otřebuji aby jste tady hlídali skrýš, není to nic těžkého, ale na vás to bude až, až" řekla a trochu se pousmála.
"Moc" zeptala se nechápavě Aiko" Jak může být těžké ohlídat skrýš" ptala se dál s udiveným výrazem.
"není to těžké, těžké je spíše ohlídat Miu a Tomoeho aby nic nezničili" dodala Kitsune a už se připravovala na odchod.
"Neházej mě do jednoho pytle s ní" řekl naštvaně Tomoe a ukázal prstem na Miu která stále na půl spala. Tomoe se zvedl a šťouchnul do ní až spadla na zem "Vidíš já nejsem stejný jako ona" dodal.
"Jakej d--il mě shodil" řvala ne celou místnost Mia poté co se jí povedlo zvednout. Ale to už Kitsune neslyšela vyšla ze sídla v naprosté tichosti že jí nikdo ani nezahlédl.
" Mio prosim tě uklidni se Kitsune už odešla a ty tady pořád vyvádíš" řekl naštvaně Taro a plácl se od čela.
"No jo ona je pryč" dodala Aiko a dívala se do všech stran jestli jí neuvidí.
" A jen kvůli tomu že tady není bych se měla uklidnit to nedává smysl" řekla Mia a sedla si do křesla.
"Tak co budeme dělat" zepta se Tomoe a pohledem sjel své přátele.
"Já nebudu dělat nic vy si dělejte co chcete" řekla Mia skočila na trám tam se uvelebila a znovu usnula.
"Neříkala náhodou Kitsune že dneska budeme bojovat" řekla nedočkavě Aiko a už si pro jistotu přopravovala kunai.
"Jo říkala, ale asi jí do toho něco vlezlo" ozval se Taro a dal si ruce za hlavu. Čas utíkal jako voda a naši Akaťáci se začínali poříeně nudit. Mia si v klidu spala na trámě, Aiko si leštila kunaie a Taro a Tomoe hráli karty. Z jejich nudných činností je vytrhl až velký rámus který se ozíval z horního patra. Všichni vztali až na Miu která si dále vesele vychrupovala.
"Co to bylo" zeptal se Taro a pomalu se vydal do horního patra. Aiko a Tomoe ho hned následovali a dívali se na všechny srany jestli někoho neuvidí. Po dlouhé cestě do druhého patra plné nadávek na pošlapané nohy se konečně dostali na místo. Chodba kde byly pokoje byla neosvětlená takže vůbec nic nikdo neviděl do té doby než se Aiko rozhodla že použije sharingan což Tomoe a Taro velmi rádi příjmuli. Po té co Aiko aktivovovala sharingan se všichni přítomní pomalu plížili na konec chodby.
"Kdo si a co tu chceš" zařvala najednou Aiko a podívala se na strop. Tomoe a Taro se tam podívali, ale samozřejmě nic neviděli.
"Co tam vidíš" zeptal se nechápavě Taro a snažil se něco nebo někoho najít.
"je tam někdo " zeptál se Tomoe a čekal na odpověď. Místo odpovědi seskočila ona osoba ze svého úkrytu a dopadla před tři vyjukané ninji. Tvářila se tajemně a vážně. Tomoe už to nevydržel a šel k oné osobě blíže aby si ji prohlédl. byl od ní už jen malý krůček, ale osoba se vzdálila.
"Jmenuju se Haru Tsukura a byla jsem pozvána do akatsuki" představila se a pak natáhla ruku ke třem ninjum před ní. Ti na ní koukali s otevřenou pusou do té doby než se jened t nich ozval.
"A to ti máme jako věřit" zaptal se Taro a něvěřícně se na ní podíval. "Proč si teda nešla hlavními dveřmi" zeptal se ještě na naprosto zásadní věc.
"Myslela jsem že u hlavního vchodu budu pasti tak jsem se sem dostala zadními dveřmi" Odpověděla Haru a dala ruce za hlavu.
"Tak to potom ano.....ale počkat tady nejsou zadní dveře" řekl Tomoe a nevěřícně se díval na Dívku která stála před ním.
"No nebyly tak jsem si udělala nové, ale nebojte ned jsem to opravila." odpověděla rychle Haru.
"pojď zatím s námi dolů a tam počkáme na Kitsune a ta nám řekne pravdu" zavelela nakonec Aiko a celá skupinka se vydala za ní do hlavní místnosti. Tomoe, Taro a Aiko nespouštěli oči z "nové" členky. Haru se všude rozhlížela a ptala se na otázky na které jí nikdo neodpovídal jelikož všivhni byly zaneprázdnění jejím pozorováním. Po dlouhých hodinách mlčení do sídla konečně přišla Kitsune.
"Nic ste tady nezničili začala zvolna a prohlížela sí sídlo kousek po kousku.
"Ne nic jsme nezničili a můžeme se tě zeptat kdo je tohle" řekl Tomoe a ukázal na dívku která seděla noproti němu.
"Jo já vám to zapoměla říct to je náš nový člen doufám že jste se seznámili" začala se Kitsune vymlouvyt a poté se rozešla k haru." Doufám že ti neublížili" zeptala se a sjela všechny osoby v místnosti svým tipickým pohledem.
"ne nic se mi nestalo" pípla Haru a snažila se zvářit drsně.
"Pane bože mi jsme si mysleli že je to vetřelec" řekl Taro a plácl se do čela.
" Jakej de-il řekl to slovo" zařvala Mia která se před chvílí probudila. Ještě celá rozespalá si stoupla na trámu který byl pro ní jako postel a začala tam jančit. Trám to bohužel nevydržel a rozbil se. Mia letěla dolů přímo na novou členku Haru která stála a ani se nehýbala. Když Mia dopadla všichni přítomní se začali smát teda kromě Haru která byla rozpláclá po Miou. Dokonce i Kitsune přestala mít svůj důležitý výraz a začala se smát. Po té co se jim povedlo Haru vrátit do původní podoby se všichni seznámili a Mia se Haru omluvila.
" takže když nás je tady více tak by jsme si mohli dát ten zápas" řekla Kitsune a dala ruce v bok.
"jo konečně" zapištěla Aiko až všem málem praskly bubínky.
"Ztichni ku--a Aiko nebi ti ubalim už tady" řekla vážně Mia a napřahovala se že Aice vrazí.
"Mio zkus se jí dotknout a budeš mít co dělat se mnou" zařval taro a chytnul Miu za ruku.
"Pusť mě nebo se nedožiješ rána" řvala na něj Mia a snažila se dostat z jeho sevření.
"Tak to by stačilo všichni seberte ty svý zadky a honem na cvičiště nebo vás tam dokopu." zařvala Kitsune a všichni poslušně dohopsali na cvičiště.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama