Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

We and Fairy Tail 1/?

18. února 2014 v 19:27 | Kitsune-sama |  Kapitolovka-We and Fairy Tail
Ták Minna ^^ první díl je na světě-omlouvám se, že je tak krátký a tak o ničem >////< nevím co se dává takhle na začátek :D
Tady vám k tomu přidávám písničku, kterou jsem si absolutně zamilovala :D (Omlouvám se těm, pro které je moc tvrdá ale neodpustila jsem si to x3)
Hope you like it~
Skillet-Hero :3

1. V sekundě.. Ani ne v sekundě se může všechno změnit..Lehké proudy chladného větru se prohání tichými ulicemi a narážejí do stěn domů, ve kterých bydlí obyvatelé toho malého městečka. Malé, lehko-přehlédnutelné zvířátka si pobíhají po zemi a po stromech, ptáčci si vesele poletují na obloze a dvě mladé dívky se právě prochází parkem a povídají si o největší blbosti, co je mohla napadnout..

"Umíš tu matiku?" zeptá se světlovlasá a dá si ruce za hlavu.
"Já? A umět něco do školy? Ti jebe nebo co?" pousměje se tmavovlasá a podívá se na ni.
"No, já zapoměla že jsi totální tupec a máš IQ tykve" řekne a zasměje se. Černovláska vedle ni ji jen dá koňara a taky se pousměje. Zbytek cesty jsou mlčky.
"Tak zítra ráno tady?" zeptá se Mia a mávne na Kitsune poté, co dojdou k rozcestí svých domovů.
"Jo, jasně" odpoví ji a kývne na ní hlavou.
Pak se obě dívky rozejdou svými cestami a hned na to zmizí ve svých domech.

"Tidididi Tidididi Tidididi" zazvoní budík a jedna z dívek líně vyleze ze své postele.
Ta druhá si v klidu pokračuje ve snění.
"Kurwa kde je ta mikina!" zařve Kitsune na celý barák, který se otřese a následně málem sboří. "Á heleme se" řekne si pro sebe, když najde onu část oblečení a z šuplíku vytáhne řetěz, který si následně připne na své kalhoty. Pak jen popadne svůj školní baton, přehodí si ho přes pravé rameno, s pouhým 'Mizím' vyskočí z okna a rozejde se na určené místo. Po ani ne pěti minutách už stojí u daného opechodu a čeká na její kamarádku. /Kde ta holka kruci vězí?/ zakleje v duchu a podívá se na obě strany. Pak si konečně uvědomí to, čeho si nevšimla. /Ono sněží?/ zeptá se sama sebe a chytne pár vloček. pak se ale zase začně soustředit na onen problém. "Asi nemám jinou možnost" povzdychne si a vytáhne svůj mobil. Vyťuká Miino číslo a přiloží si telefon k uchu. Chvíli pouze zvoní ale asi po 15 vteřinách to někdo vezme.
"Ano?" ozve se ospale z druhého konce.
"No kde sakra vězíš! Máš deset minut zpoždění!" řekne Kitsune naštvaně.
"Co? vždyť mám ještě spoustu času" odpoví unaveně jashinistka a podívá se na hodiny, které ukazují 7:45. "Kruci!" vyjekne. "Za minutu jsem tam!" ukončí hovor a vyskočí z postele. Rychlosti blesku popadne nejbližší čisté oblečení-triko, kalhoty a mikina s nápisem 'Captain America!'- které si obleče. Vezme tašku do školy a podívá se na svůj pracovní stůl, který ji slouží spíš jako polička pro knihy do školy a knihy normální. Nemá čas na to-repektive nechce se ji hledat každá učebnice a pracovní sešit, a tak se na to vykašle a hodí to do aktovky všechno naráz. Hřebenem, který leží na zemi kousek od ní si rohrábne vlasy a do pusy hodí dvě orbitky. Poté rozrazí dveře a vyběhne ven.

"Kde si!?" optá se Kitsune, jakmile k ní Mia přiběhne.
"Sorry, neslyšela jsem budík" omluví se.
"Já bych spíš řekla, že jsi ho vypla a šla spát dál" opraví ji.
"To je taky možnost" přizná. "Měly by jsme si pohnout, nebo přijdeme pozdě!" upozorní ji a poklusem se vydá směr jejich škola.
"To říká ta, kvůli které máme zpoždění" pousměje se Kitsune a vyrazí za ní.

"Pospěš si!" křikne bílovláska na černovlásku a dojde k okraji přechodu.
"No jo furt" protočí oči ve sloup a zrychlí. Obě najednou pak spatří jejich dvě další kamarádky Aiko a Haru, jak na ně mávají a zářivě se usmívají.
"Pospěšte si holky, je 7:55!" zakřičí na ně a rukama naznačí gesto na zrychlení tempa.
Mia a Kitsune se tedy na plný plyn rozběhnou přes přechod. První pruh, druhý pruh, třetí pruh a pak čtvrtý pruh. To je ten osudový, kterým se všechno změní.
"Kyaa!" ozve se a černovlassá dívka se otočí. Spatří svou kamarádku, sedící na zemi a mnoucí si bolavou hlavu. "Hloupá námraza" prskne a sebere svou tašku.
"Hej Mio! Jsi v pohodě?" zeptá se ji Kitsune a natáhne k ní ruku na znamení, že pomůže ji vstát.
"Jo, jsem úplně v pohodě" odpoví ji Mia a ruku přijme. "Pojď nebo nás něco srazí" řekne a rozejde se ke chodníku. Černovláska se vydá za ní.
Ovšem, říkat to neměla... Zakřikla to...
Obě dívky teď leží na chodníku v kaluži vlastní krve.

Tak... Doufám, že se líbil :) Další díl vydám co nejdřív to půjde ale to víte no... Škola a kroužky -,-
Sayo~
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama