Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Konec Akatsuki 4/?

2. března 2014 v 20:37 | Kitsune-sama |  Kapitolovka-Konec Akatsuki
Ahojte! Jsem zpátky :D Tady vám přináším další díl z jedné mé kapitolovky... V minulém díle jsem vám slíbila, že teď už dám nějakou akci tak se pokusím to nezmrvit :'D Snad si ho užijete protože mi dal zabrat -taky tomu ta délka odpovidá :D- a při nejlepším by jste mohli zanechat komentář s dojmem :DD Ne to byl vtip xD
Tady máte depresivní písničku (nighcore version), k depresivní povídce..
So... Hope you like it! :DD
The Band Perry-If I die young (Nightcore)

4. Protijed který zabíjí...


*Ťuky ťuk* ozve se zpoza dveří, které se následně otevřou. "Kitsune? Potřebovali bychom s tebou mluvit" vejde do dveří chlapec a za ním se loudá o něco málo nižší dívka.
"A o čem?" zeptá se jich černovláska. *BUM* ozve se velká rána. /Co tam ti idioti zase provádějí/ pomyslí si a promne si kořen nosu. "No? co jste chtěli? nemám na vás celej den" popožene Tara a Aiko k odpovědi.
"Ehmm.. Jenom, že když jsme spolu trévali, Aiko mě tak trochu kousla jedovatými zuby a já mám v tzěle jed, který mě může co nevidět ochromit a nejspíš i zabít" řekne nevinně Taro a doufá, že Kistune nezačne moc řvát.
"Hmm.. a co s tím má dělat já?" zeptá se nechápavě a podívá se na ně.
"No, jen ti chceme říct, že zajdeme do města pro protijed" dodá Aiko.
Když však dokončí větu, Kitsune zpozorní. "Chcete jít do města? Sami? Mezi řádicí Sunu a Konohu?" zeptá se srkastickým tónem a pousměje se. "Nemůžeme si dovolit přijít o další členy" řekne rázně.
"Ale Kitsune, pokud Tarovi nedodáme protijed v čas, může zemřít!" obhájí to Aiko.
/Asi nemám na výběr/ povzdechne si a promne si spánky. "Dobře tedy. Můžete se vydat do mlžné vesnice pro nějaký protijed ale buďte extrémě opatrní! Všude tady číhá Konoha a Suna na to, až se dáme do pohybu. Jo a taky se proměnte do jiných podob aby jste měli alespoň šanci, že vás neodhalí!" radí jim se vztyčeným ukazováčkem jako by byla jejich matka. "Jo, jasně Kitsune my se o sebe umíme postarat" upozorní ji Taro a protočí oči ve sloup.
"Jo, jasně, pardon.. Nechala jsem se trochu unést" řekne nevinně a odkašle si. "Můžete vyrazit" poručí jim.
"Hai!" řeknou oba najednou a zmizí z kanceláře jejich šéfky. Ta se jen unaveně sveze podél své pracovní židle a rukou si podepře hlavu o stůl.

Dvě osoby rozdílného pohlaví stojí před sídlem temné organizace, který má ve znaku červený mrak a diskutují o tom, do které podoby se přeměnit.
"Tak jak vypadám?" zeptá se kluk a ukáže svou proměnu dívce.
"Jako opice... Ne, počkej, jako orangután" zasměje se Aiko. "Henge" řekne, složí pečeť a v okamžiku je z ní krásná vysoká rezavá kunoichi s brýlemi. "Jak vypadám já?" zeptá se a prohlédne se v hladině kaluže, kde se odráží její vzhled.
"Jako barbína, co se zajímá jen sama o sebe" ohodnotí její jutsu. "A to je super, takhle by tě neměl nikdo poznat" řekne a vztyčí palec pravé ruky nahoru.
"Super" zaraduje se. "Teď ty" pobídne ho Aiko.
Taro složí ruce k sobě a křikne: "Henge" promění se ve vysokého ninju s páskou přes oko a několika zubama vyraženými z pusy. "Takhle mě nikdo nepozná ne?" zeptá se s obavami a prohlédne se.
"Ne, to určitě nepozná" ujistí ho Aiko a podívá se směrem, kudy mí vyrazit. "Tak jdeme?" zeptá se a podívá se na Tara.
"Jasně" odpoví ji a vydá se směr Mlžná vesnice.

O půl hodiny později~

"Jak daleko to ještě je?" zeptá se unaveně Taro a doběhne Aiko. "Ten jed mě zmáhá" dodá.
"Už tady jsme" oznámí a ukáže na bránu Kirigakure no sato.
"Konečně" oddychne si.
"Tak pojď, musíme ti sehnat ten protijed" připomene mu a rozejde se směrem do středu vesnice.
"No jo, vždyť už jdu" povzdychne si a kulhavým krokem se rozejde za Aiko.

"Proč jsi zastavila?" zeptá se Taro, jakmile dívka zastaví.
"Protože jsem našla správný obchod" odpoví mu jendoduše a přejde blíž k malému baráčku, z jehož komína vychází jemný kouř. Otevře vrátka plotu a vyjde schody k hlavním dveřím, na kterých vidí malá cedulka s nápisem 'NEKLEPAT, vlevo je zvonek!'
Oba se na onu stranu podívají. Uvidí malý kovový zvoneček visící na tenkém provázku, který je přivázaný na dřevěný trám. Taro si ho podezřívavě prohlédne a když si je na 99,9% jistý, že by jim to nemělo nic udělat, zatáhne za něj. Celým domkem se rozezní hlasité bití zvonů, jako když v Londýně bije Big Ben ve 12:00 přesně.
Dveře s cedulkou se pomalu otevřou, na znamení že mají vejít dovnitř. Oba shinobi se na sebe tázavě podívají a poté přikývnou. Pomalým ale jistým krokem vejdou dovnitř.
"Tady se mi to nelíbí" šeptne svůj názor Aiko a do ruky si připraví kunai.
"Chceš vědět pravdu? Mi taky ne!" přitaká Taro a vezme si pár shurikenů.
Něco za nimi zachrastí a oni se reflexně otočí. Jediné, co krom tmy spatří, je malá černá neko-chan s krásnýma zelenýma očima, které skoro 'svítí'. Pozoruje je s nevinným pohledem a lehce nakloní hlavu na stranu.
"Jé, to je kawaii neko-chan" povolí v ostražitosti Aiko a rozejde se ke kočce.
"Počkej! může to být past!" upozorní ji Taro a chytne ji za zápěstí.
"Nebojte se, není to past" ozve se tenký, ale milý dívčí hlas. Oba ninjové se za ním otočí a uvidí malou dívenku, s blonďatýma vláskama staženýma ve dvou culících. "Jmenuji se Mach-chci říct Mikotto a vedu ténhle krámek s jedy a protijedy" řekne a mile se usměje.
"Óó, tak to se nám hodí" zaraduje se Aiko a přejde k dívce. "Počkat, nejsi nějaká malá na to vést vlastní obchod?" zeptá se podezřívavě.
"Jo to jsem.. tenhle malý obchůdek patřil moji babičce, která však před týdnem zemřela" posmutní.
"Aha, tak to je mi líto.. Nemáš nějaký protijed na kousnutí vlka klanu Sakiru?" zeptá se a podívá se na ni.
"Samozřejmě, jenom ho musím najít. Počkejte prosím tady" dodá, vezme svou kočičku do náruče a zmizí ve vedlejších dveřích.
"To je bezva, dostaneme pro tebe protijed a pak zase zpátky šup do sídla, abychom Kitsune ukázali, že se o sebe umíme postarat" říká si pro sebe vesele Aiko ale Taro ji slyšel.
"To jseš blbá nebo jaká? Chceš snad aby zjistili odkud jsme?" zdupe ji naštvaně.
"Gomen" omluví se dívka a sklopí oči k zemi.
"Jsem tady!" křikne Mikotto a přiběhne k nim. V ruce drží skleněnou skumavku, v níž je nějaká divná zelená tekutina. Vytáhne injekčí stříkačku a nalije do ní onu tekutinu. "Kde tě ten vlk kousnul?" zeptá se a prohlédne si ho.
"Tady, do stehna" odpoví ji a ukáže prstem na své stehno. Dívka si již zaschlou ránu prohlédne, vezme hadru, kterou kolem zranění pěvně uváže aby protijed lépe působil. Uchopí injekci a rychlosti blesku ji Tarovi zabodne přesně do místa, kudy se mu do těla dostal jed. Chvíli se nic neděje, až na to že se zruší jeho henge no jutsu a všichni pouze napjatě čekají co se stane dál. Když ji Aiko všimne změny, která začala na Tarovem těle, zděsí se.
"Ehmm.. Mikotto? Nemá to náhodou nějaké vedlejší účinky?" zeptá se opatrně a stále pozoruje Tarovu 'změnu', ale k jeho podobě se nevyjadřuje. Jeho světlá pokožka se svrašťuje a začíná černat. Kolem rány se začne dělat nepřirozeně fialovo-červený flek a z místa, kde dívkla píchla tkz. 'protijed' začne vytíkat černý hniz, smíchaný s krví.
"Ai..ko... pom..oc" vykoktá ze sebe stěží Taro, než se mu protočí panenky a on se svalí k zemi.
"Ne, to nejsou vedlejší účinky" řekne málá blondánka tajemně. "To je účel" dodá, ďábelsky se usměje, za kapsy své malé sukéky vytáhne kouřovou bombu a práskne s ní o zem. Všude se rozmístí kouř.
"Kur*a! Skočila jsem na to!" zanadává Aiko a přiběhne k ležícímu Tarovi. Zkontroluje mu tep a tlukot srdce. Když nahm,atá obě místa, vystřeští oči. /Tlukot je sice slabý ale slyším ho. Tep skoro necítím! Musím ho okamžitě dostat do sídla!/ pomyslí sí a vezme chlapce do ruk a zvedne se. /Kolik sakra váží!/ povzdychne si a zpozorní. Všimne si stínů, které se zjevily v kouři kousek od ní.
Vyjsou z nich dvě mladé dívky a jeden chlapec, asi jejího věku. Jedna nižší, černovlassá. Druhá vyšší blondýnka s červenýma očima.
/Uchiha... Shi... Sharingan a led/ pomyslí si Aiko a přemýšlí jak se z téhle šlamastiky dostat. /Mohla bych prostě utéct.. Ne, to by asi nevyšlo když musím nést Tara. Tak co třeba-/ přeruší ji z myšlení čtyčí shurikeny, které se ji zabodnou do ramen. "Auu" sykne a oddálí se. Její henge taky zmizí. Rychlosti blesku vyběhne z krámku a rozběhne se směr jejich sídlo. Ovšem, asi po pěti minutách cesty ji oné dvě kunoichi dohoní a hodí po ní pás dalších zbraní, jako např. fuumu shuriken a výbušné lístky. Shuriken se ji zabodne přímo do zad a probodne ji skrz na skrz plíce. Když k ní doletí i výbušné lístky, zabodnou se jí do lýtka a jakmile vybouhnou, vybuchne s nimi i její noha, až po koleno.
"Ááááá!" zaječí a spadne z větve na zem. Vytáhne si z hrudníku fuumu shuriken a s těží se postaví. Je vyčerpaná, poraněná a ztratila příliš mnoho krve, ale přesto se nevzdává. Chytne tara za triko a táhne ho za sebou. Sama se pomalým 'krokem' (skokem) rozejde (rozskočí) směrem k jejich sídlu. Dvě dívky ji však rychle dohání a to ani neběží. Blondánka si do ruky vezme otrávený kunai a zezadu dojde k Aiko. Přiblíží se k ní a otrávenou zbraní ji sekne přímo pod temeno hlavy. Pak se nachystá k další ráně, ale něco ji zastaví. Někdo.
"Mei?" zeptá se a podívá se na černovlásku stojící za ní.
"To stačí Machiko, stejně už nemá šanci přežít.. Nech je dojít do jejich sídla aby jejich šéfka viděla, čeho jsme schopni" řekne a ďábelsky se pousměje. Obě dívky se otočí, kolem nich se vytvoří tornádo a ony v okamžiku zmizí. Zmrzačená dívka a její polomrtvý kamarád tak v pustém lese úplně osamotní.
Aiko sebere poslední síly a vstane. Pomalám, kulhavým krokem se rozejde k jejich sídlu.


"KITSUNE! NĚKDO ZVONÍ!" ozve se přes celé sídlo, až prasknou okna.
"Tak jdi otevřít ne?!" ozve se nazpátek otráveně.
"Si děláte ko*y ne?" povzdychne si Tomoe a nasadí si špunty do uší.
"No jo! Už jdu!" řekne Mia tónem jako by šla na mučení nebo by ji právě čekala šibenice. Loudavým krokem dojde ke dveřím a otevře. "Co chce-" zasekne se a hrnek a který drží v ruce, spadne na zem a s hlasitým třísk se roztříští o podlahu. "To není možný" vydechne neveřícně a prohlédne si své dva, téměř mrtvé kamarády. "K-Kitu-ne, to by-by jsi mě-la vidět!" řekne koktavě a podepře je.
Černovláska otrávěně dojde do chodby za Miou a podívá se na to, kvůli čemu ji zavolala. Jakmile to však spatří, zakryje si pusu rukou a stále na to hledí.
Přijde k nim blíž. Vezme Tara do ruk a poručí Mii aby vzala Aiko. Oba dva je přenesou do hlavní místnosti a položí je na pohovku.
"Mio.." vykucká Taro spoustu krve a pootevře oči. "Já..já.. mi.. miluji... tě.." vydechne a jeho oči se opět zavřou. Tentokrát, už však navždy... Bílovlassé dívce po tváři steče malá.. průhledná slza, která s tichám "Kap" dopadne na podlahu.
"Aiko.." zašeptá Kitsune a vytáhne z dívky zatím všechny nevytáhnuté zbraně, které do ní, dve Konožské kunoichi naházely. "Bylo to super... být v.. Akatsuki" těžce se pokusí o lehký úsměv, ale spíš to vypadá, jako by ji někdo trhal vlasy a ona měla na obličeji bolestnou grimasu. "Škoda.. že to trvalo.. tak krátce" dořekne svou poslední větu a navždy se znehybní. Kitsune ji zavře oční víčka a vezme ji do náruče.
"Mio a Tomoe, pojďte. Vykopeme jim hrob za naším sídlem" poručí a rozejde se k zadním dveřím. Jak řekla.. Tak taky vykonala...


V podvečer.. kolem 17:00 celé sídlo utichlo jelikož má každý svou práci... Mia trénuje... Tomoe si brousí zbraně a černovlássá dívka má tak chvíli jen a jen pro sebe.. Sedí na střeše budovy a tišše hledí na nebe, odkaď kapky deště dopadají... Mraky zbarvily se do šedé, v slazách deště smutek tají.. Kapička vody, snáší se dolů...mezi bláhovými sny.. hledá svobodu..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 2. března 2014 v 20:42 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 Mia-chan Mia-chan | 2. března 2014 v 22:01 | Reagovat

Mám tušení že tohle si psala na mém druhém blogu tak se ku--a rozhodni.

A mimochodem Kitsune T_T já a Taro jééééé.

3 Kitsune-sama Kitsune-sama | E-mail | Web | 3. března 2014 v 7:06 | Reagovat

[1]: sorry ale s degeny se nebavím T___T

[2]: :DD tak neasi :DD

4 Aiko Aiko | 4. března 2014 v 11:37 | Reagovat

Ee tys mě zabila :( :-D

5 Kitsune-sama Kitsune-sama | E-mail | Web | 6. března 2014 v 15:52 | Reagovat

Sis všimla brzo xD ale tak buď v klidu, mrtvej je i Taro a Haru xD

6 Mia-chan Mia-chan | 7. března 2014 v 18:33 | Reagovat

Mám tušení že mojí smrt si užije nejvíc takže buď v klidu

[4]:

7 Mei Shi Mei Shi | E-mail | Web | 22. dubna 2014 v 19:41 | Reagovat

Hihi, už se těším, až si tam někde také zabojuji. :D :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama