Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Mafie of Akatsuki Legends 1/?

22. března 2014 v 13:22 | Kitsune-sama |  Kapitolovka-Mafie of Akatsuki Legends
Tady první díl ^^ je to psáno v čase přítomném prostém ale technologie je v budouctnosti hodně popředu, jelikož se to k tomu prostě vztahuje no a tak doufám že se vám bude líbit tak kdyžtak komentujte svůj názor ^^
PS: Bude tam i pár postav z anime :)
Tady song :3
AMV Naruto-Impossible (by Manafest)
~Hope you like it~

1. Nový senseiJe zima. Rok 2020. Obloha šedé barvy, cesta zasněžena bílou, stromy jsou holé, jelikož listy opadaly kdysi na podzim. Slunce lehce svítí na zmrzlé tváře mladých lidí, právě procházejících se po chodníku, lehce pokrytým lehkým... bílým... sněhem.

"Kurva doprdele! Jak já nenávidím tuhle hnusnou břečku!" ozve se přes celou ulici a kolemjdoucí se na onu osobu otočí. "Co tak čumíte? Máte snad nějaký problém?" zeptá se výhružně a naštvaně se proti nim rozejde.
"Mio! klidni hormon, tady nejsme v cirkuse aby jsi si tu mohla řvát jak se ti zlíbí" snaží se jí Taro uklidnit ale marně. Bílovlassá dívka je stále naštvaná, jelikož jí ta hnusná bílá 'břečka' promočila boty a jí teď studí nohy.
"Já ti říkal, že si nemáš brát tenisky" povzdechne si Tomoe, stojící kousek od Tara.
Dívka se na ně naštvaně otočí a zatne pěst. "Přestante.. Mě konečně... Poučovat!" zařve a chytne oba chlapce pod krkem. Následně je vyzvedne nahoru a druhlou ruku nátáhne s úmyslem jim jednu pořádnou vrazit.
"Měl jsem tě rád kámo" pousměje se Tomoe na Tara. Ten mu úsměv lehce oplatí a oba se na Miu podívají. Než jim ovšem stihne udeřit, někdo ji vyruší.
"Bože Mio, chováš se jako malé děcko" povzdechne si tmavovláska a chytne Miinu pěst, čímž zastaví ránu, která měla chlapcům ublížit.
"AIKO! Neříkej to slovo!" řekne přísně dívce a vyškubne se jí. Pustí nebohé kluky na zem a rozejde se za poslední členkou jejich party, která je o dost dál než ostatní.
"Kitsune! Oni mě tak štvou!" postěžuje si a vytáhne z kapsy rukavice. Rozmotá je a nasadí si je. "Hned je mi větší teplo" řekne příjemným hlasem a od její pusy stoupne měnší obláček kouře.
"Já bych řekla, že spíš ty štveš je" promluví potichu černovláska a přitáhne si svou černočervenou pruhovanou šálu více k ústům, aby se jí chladný vzduch nedostal do plic a ona neonemocněla. "Mají pravdu, měla by ses trochu klidnit. Chápu, je to tvoje povaha. Jsi výbušná a nemáš ráda když tě lidi štvou a já ti rozumím, jsem na tom pomětně stejně, ale zkus se chovat trochu rozumně."
"Fajn" prohodí jen Mia a odvrátí hlavu pryč.
Celá skupinka mladých puberťáků se pomalu šourá směrem k jejich doju. Ano, všichni z nich chodí na karate do doja 'Wasabi warriors' a trénujou tam bojové umění.

"Tak studenti" promluví k nim jejich černovlassý učitel v uplé zelené uniformě, když všichni žáci stojí v jedné řadě a v pozoru. "Jelikož já musím odejít hned na začátku tréningu, bude mě zastupovat jedna velice známá osoba v téhle oblasti bojových umění. Přívítejte prosím známého-" zasekne se jelikož je přerušen.
"Oh my god! To je Uchiha Madara" vyjekne malá blondýnka, stojící úplně na konci řady. Všem se u čela objeví malá kapička na znamení toho, že to bylo celkém trapné.
"Ano Chichi, je to známý Uchiha Madara!" odpoví sensei a ukáže na právě přicházející osobu. "Dneska budete bojovat proti sobě, ale ti co nemají ještě tak vysokou úroveň budou trénovat jako obvykle. Tím myslím útoky pěstmi, kopy a vyhýbaní. A teď mě prosím omluvte, Maito Gai...ODCHÁZÍ!" řekne, divoce se pokloní a vyskočí nahoru. Přesněji vyskočí do zdi. S boulí na hlavě pak spadne dolů a pomalu se odšourá ke dveřím. "Tak teprve teď" opustí budouvu a přenechá tam legendu bojových umění se spoustou děcek od 15-20 let.
Naši hrdinové sedí v rohu místnosti a povídají si o zítřejším dni. Mají mít 'menší' party, ale nechce se jim ji pořádat a tak se domlouvají, že ji nejspíš zruší.
"Mi se do toho fakt moc nechce" zaskuší Aiko a podepře si rukou hlavu. "Víte kolik by nás to stálo? Vyšlo by nás to pěkně draho... Měla to být kalba a saké je celkem hodně předražené" zakonstatuje.
"No jo ale je to na počest toho, že jsme všichni udělali zkoušku na vysokou" zakňourá Taro a podívá se na Tomoeho.
"Ale Aiko má poravdu, nemáme tolik peněz abychom jsme si mohli dovolit takovou velkou kalbu. To by jsme museli někde fofrem získat nějakou brigádu a stejně by se ta oslava musela o pár týdnu odložit" řekne chytře Tomoe a vztyčí prst.
"No tak to vyřešíme po staru" ozve se zničeho nic Mia a všechny je sjede pohledem. "Budeme hlasovat. Kdo chce aby se to konalo ať zvedne ruku" řekne a čeká na ohlasy ostatních.
"Jak nečekané" řekne znuděně dívka sedící o kousek dál. "No tako vidíte, žádná oslava nebude" prohodí.
"Ještě z toho měj radost" pousměje se Tomoe a ostatní se přidají.
"Vy tam!" zahřmí najednou nějaký mohutný hlas tak hlasitě, až všichni naskočí. "Co si myslíte že děláte? Takhle se tam vybavujete když vám tady vykládám správnou techniku používaní nohou při kopu Virgini? Takhle si toho vážíte? Dobře jak chcete, všichni do kruhu. Bude se bojovat!" řekne přísně Madara a rukama naznačí ať všichni utvoří velký kruh. "A budou bojovat i ti slabí!" dodá.
Úplně všichni tedy utvoří kruh celkem velkých rozměru a jejich nový sensei se porozhlédne po všech studnetech aby mohl vybrat dva, kteří se spoolu utkají. Sjíždí pohledem všechny ale jeho černé oči se nakonec zastaví u černovlásky, stojící úplně vzadu za všema ostatníma. "Hej ty!" ukáže prstem na ni a pak na místo před ním. Dívka se se sklopenou hlavou pomalu přesune na určené místo. Jako jejího protívníka vybere nabuchaného svalovce, který je minimálně o čtyři roky starší než ona sama.
"Ty vole! To si dělá kozy" řekne neveřícně Mia a se zaujatím si týpka prohlédne.
"Chudák chlap, neměl ho vybírat. Bude rád když se z toho dostane živý" otřepe se trochu Tomoe a s ustrašeným pohledem se podívá na Tara. Ten tomu je přisvědčí; "Já vím kámo, nechtěl bych být na jeho místě."
"Postavte se a můžete začít" prohlásí sensei a mávne rukou na znak toho, že můžou bojovat.
Chlap se na dívku pohrdavě podívá a rozběhne se. Pokusí se jí udeřit do tváře pěstí ale ona jen lehce uhne a zničeho nic se mu objeví za zády. Jejím kopem mezi lopatky ho složí na zem a jakmile se její protivník pokusí vstát, podkopne mu nohy a on se znovu svalí na stvrdou podlahu. Dívka si na něho stoupne a podíva se mu do tváře skrz vlasy. Jakmile spatří její jedno modré oko a druhé červené ve kterém se jí nebezpečně zaleskne, málem se rozbrečí. "Já s ní nechci bojovat" špitne.
Shodí ji ze sebe a rychle se postaví. Znovu se proti ní rozběhne a pokusí se jí udeřit do ramene, aby oslabil její sílu. Ovšem marně. Ona tomu znovu uhne, ale sama mu zasadá dvě dány do krku a hrudi. "To není možný.." vydechne její již na zemi ležící protivník.
Všichni ma tenhle souboj nevěřícně hledí. Včetně jejich slavného senseie... Včetně Uchihy Madary.

*Tak minna, snad se líbilo a doufám, že teda někdo okomentuje :3 arigatoo za počteníčko a mějte se! :3

Loučí se s Váma: ~Kitsune-sama*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomoe Monster Kurama Tomoe Monster Kurama | E-mail | 5. dubna 2014 v 13:45 | Reagovat

Kawaii povídka :3
Máš fakt talent Kitsune ^^ <3

2 Daneshka-chan Daneshka-chan | 13. dubna 2014 v 13:37 | Reagovat

S-U-G-O-I...!
Žeru povídky tohohle typu :3 prosím pokračuj!
OMG, nemůžu se dočkat dalšího dílu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama