Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

We and Fairy Tail 2/?

1. března 2014 v 23:25 | Kitsune-sama |  Kapitolovka-We and Fairy Tail
Here is next part... ehm... je to část ne? Nevím jak se to řekne anglicky >////< No to je jedno, konečně jste se dočkali co? :D No jo já vím, zkusím být poctivější a dodávat díly častěji... Ale jenom se o to pokusím... Nic neslibuji :D A pardon že je to tak hrozně krátké >.< Snad to příště bude delší :3 Jop, tady další song do kterého jsem se zamilovala stejně jako do toho zpěváka
Enjoy it Minna~
Black Veil Brides-Knives and Pens <3

2. Magnolia, Magie a Mágové


Prudce otevře oči, ale hned na to je zase přivře, jelikož ji oslepí záře světla, vycházející z oken.
"Wendy! Poluschko-san! Jedna se probudila!" ozve se kousek od postele, kde ona dívka leží. Lehce na ně pootočí hlavu a zamhouří očima.
"Kde je Mia?" zeptá se s obavou v hlase, ale sotva ji jde rozumět. Opatrně se odkryje a pomalu se posadí. Pokusí se porozhlédnout, ale zamotá se jí hlava a svalí se na zem.
"Dávej pozor!" křikne někdo tenkým dívčím hlasem a skloní se nad Kitsune.
"Kde je Mia?" zeptá se znovu ale tentokrát už zřetelněji.
"Myslíš tu tvou kamarádku? Tak ta je hned tady vedle tebe" oznámí a pomůže černovlassé dívce na nohy.
Podívá se na svou kámošku která leží na vedlejším lůžku a klidně oddychuje. "To se mi ulevilo" řekne si pro sebe a podívá se na ostatní. "Ehm.. no.. ee.. too.. em.." dostane ze sebe jen. "Kde- kde t-to-jsem?" zeptá se.
"Jsi v Magnolii. V cechu zvaném Fairy Tail" odpoví ji blondýnka.
"A-aha" reahuje na to a dál zaraženě hledí na cizí lidi. "A vy j-jste-"
"My jsme členové tohoto cechu. Já jsem Lucy Heartfillia, toto je Wendy Marvell, Erza Scarlet a Poluschka-san. Jo a abych nezapoměla, toto je mistr cechu Makarov-san" oznámí ji Lucy.
"Jashiiin" ozve se ospale a všichni se za tím hlasem otočí.
"Mio?" zeptá se opatrně Kitsune.
"Kitsu?" odpoví ji na to Mia a podívá se na ni. Hned na to chytne nekontrolovatelný záchvat smíchu. "Teda, ty vypadáš! Máš na hlavě vrabčí hnízdo!" popad se za břicho.
Černovlásce na čele naskočí malá žilka a hned na to zmizí, jelikož něco spatří. Spíše někoho. Do nemocničního pokoje vejdou dva mladíci. Jeden růžovovlasý, s širokým úsměvem a bílou šálou kolem krku, druhý tmavovlasý bez trika, s rukama zkříženýma na hrudi. Oba se na Miu a Kitsune překvapeně podívají.
"Hoj! Jsem Natsu Dragneel!" usměje se světlovlasý a podá jim na pozdrav ruku. "Ehm... Já Mia Kiruku" odpoví mu světlovlassá a ruku příjme. "A toto je Kitsune Yuki Pakura" ukáže na mlčící dívku. "Promiň, není moc výřečná" omluví ji.
Hned na to se k nim však přiřítí druhý kluk, který srazí Natsua na zem a postaví se před obě dívky. "Toho mag*ra si nevšímejte" pousměje se. "Jsem Gray, Gray Fullbuster" řekne svůdně a podá jim ruku. "T-těší m-mě" vykoktá ze sebe celá nesvá Mia své jméno div se nerozplyne nad jeho úžasně vypracovaným tělem.
Wendy, Lucy, Erze a Mistrovi se u čelá zjeví malinkatá kapička. "Baka, hontoni baka" povzdychnou si všichni najednou a promnou si kořen nosu.
"Grayi!" ozve se podrážděně Natsu a vstane ze země. "Tak to sis pos*al kamaráde!" křikne a v pravé ruce se mu objeví plamen ohně.
"No do pr*ele!" zaječí Mia.
"Si děláš ko*y" řekne nevšřícně Kitsune a hledí na Natsua s pootevřenou pusou.
"Cože? Ne, nedělám" odpoví ji klidně Natsu a plamen v jeho ruce pohasne stejně, jako vztek vůči Grayovi.
"Ehm.. Je tu ještě něco co jsme vám neřekli" začne po dlouhé době mlčení Erza. Podívá se na ostatní ati jen přikývnou. "Já, Lucy, Wendy, Mistr, Poluschka-san, Gray, Natsu a celý zbytek Fairy Tailu jsme mágové" odůvodní jim onen ohnivý 'zjev.'
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama