Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Konec Akatsuki 5/?

19. dubna 2014 v 22:57 | Kitsune-sama+Dr. Zloun |  Kapitolovka-Konec Akatsuki
Hojte! tak jo, je tady další den a spolu s ním i další díl :DD A víte co to znamená? Ne? No tak já vám to teda řeknu :DD No.. takže.... Ani dneska vám své kecy neodpustím :DD *Stěr jak cip :DD*
Ne, to byl vtip -,- No dobře.. Ale teď vážně, chci vám oznámit, že toto je nejspíš předpředpředposlední nebo předpředposlední díl této zatím nedokončené kapitolovky a já se nehorázně těším až ji dokončím :D *skáče radostí*
Je celkem krátký (ano, znovu xD) ale doufám že mě za to nepřizabijete :'D Teště se na ty další, tam bude nějaká akcička:D
No dobře.... Takže, co dáme za song tentokrát? Třeba.... Třéééébááááá.... xD Jo už vím :D Je to další video k tomu filmu, který jsem již zmiňovala v povídce We and Fairy Tail 3/?
Užijte si jak píseň+video, tak dílek, který mi (ne)dal neuvěřitelně zabrat a jsem ráda, že jsem se dokopala k jeho napsání :) I když je prakticky o ničem a mi se do toho fakt nechtělo... Další díl se budu snažit dodat co nejdříve! Vážně! Přísáhám! ;D
Jelikož na mě a Dr. Zlouna padla ošklivá nemoc a choroba s názvem: LENOST! ;(
To mi připomíná (ano jsem otravná ;D) že jsem s ním vedla velice zajímavou konverzaci -,-

On: "Kup mi bagr" *smutně kouká*
Já: "V žádmém případě... Maximálně traktor, bagry došly" *vrtí hlavou*
On: "Já chci bagr! O.N.E.G.A.I. !" *skoro brečí*
Já: /Poprosil!?/ *má slzy na krajíčku*
On: "Bee..hee".
Já: "Ku*wa..Dojdu pro mop" *u čela se jí objevuje malá kapička*
On: "Chlébá!"
Já: "Co?" *vrátí se s mopem v ruce a vidí zombíka přilepeného ne televizi.
On: "Musím mít!" *ječí na všechny strany
Já: "Zapomeň" *vezme ho za límec a strčí ho do mikrovlnky*

Teď když si to tak čtu, tak si uvědomuju že musí být můj přibuzný xDD
No dobře, tak už konec mých otravných žvástů a pusťe se do čtení!
PS: Nezabij mě za tén název :D (ta dotyčná osoba ví že je to o ní :D)

Sala samobójców-Dominik|Nothing & Everything
Hope you like it~

5.Druhé jméno... Mia Rebel Kiruku!Posední tři zbylí členové naši proslulé organizace sedí v hlavní místnosti a nálada je pod bodem mrazu více, než kdykoli předtím. Dvě dívky a jeden chlapec. Bílovláska, hnědovlásek a černovláska se snaží normálně diskutovat, ale očividně jim to dvakrát nejde. Jak by mohlo... Vždyť, během tří dnů přišli o tři členy! S takovou se jejich organizace rozpadne a oni budou pěkně v prdeli. Ale tak... Co mají dělat? Postavit se jim? To je trochu drastické... Teda jenom dvoum členům to tak přijde. Podle té třetí je to ůžasný nápad, který by se měl za každou cenu uskutečnit.

"Zamítá se! V žádném případě se nevrhneme do bitvy proti Konoze a nebudeme zbytečně riskovat naše životy v téhle zbytečné bitvě" odmítne Miin nápad šéfka a přísně se na ni podívá. "Měla by jsi dospět" upozorní ji. "Všechno se nedá řešit pomocí hrubé síly a boje."
"Jak jinak nás chceš udržet naživu? Pokud něco neuděláme, zabijou nás. Měla by jsi začít uvažovat! Boj, je v tomhle případě jediná možnost" zvýší hlas Mia.
"Ne! To ty začni uvažovat. Když budeme sedět na zadku dopadne to stejně jako kddyby jsme šli do boje. Zabijou nás tak či tak a proto nechápu co pořád řešíš!" zaječí na ni Kitsune, divoce se postaví a práskne rukama o stůl až se podlaha zatřese.
"No alespoň se nechci vzdát bez boje" řekne Mia a taky se zvedne. "Stejně je půjdu najít a budu bojovat do posledního dechu" podívá se na Kitsune s odhodlaným poheldem.
"Opravdu? Dobře, běž si najít ty dvě.. Běž je zkusit zlikvidovat, ale chceš říct proč jsem ti to nechtěla dovolit? Protože nechci přijít i o tebe! Ty a Tomoe jste to jediné co mi ještě zbylo!" křikne a probodne ji svým pohledem. Ten ovšem není vražedný... Je bolestný..
Bílovláska odvrátí svůj pohled a pak zmizí ve dveřích, vedoucích do jejího pokoje.
"Nic si z toho nedělej. Ona povolí" promluví konečně Tomoe a podívá se na ni. Položí svou ruku na její a zahledí se jí do očí. "Uvidíš, že všechno dobře dopadne" mile se na ni pousměje.
"Arigatoo..Tomoe" vydechne Kitsune a stěží zadrží slzy.

Večer~

"Hloupá Konoha, hloupá Kitsune, hloupé Akatsuki" nadává potichu Mia a přechází pokoji sem a tam. Nezapomene při tom ovšem pěkne kopat do všech věcí kolem sebe. "Kašlu na vás, jdu do toho sama.." řekne si pro sebe a hodí si na záda svůj již připravený batoh. Tichým, neslyšným krokem vyjde ze svého pokoje a a malými krůšky docupitá k východu.
Pokusí se otevřít dveře, ale i když se jí to povede stejně zavržou tak nahlas, že to museli slyčet i v Suně.
"Do pi*i" šeptne si pro sebe a podív se za sebe, jestli někdo nejde. Když nikoho nespatří, otočí se a s úmyslem opustit jejich sídlo.

Jakmile se zavřou hlavní vrata, úlevně vydechne. /Zvládla jsem to!/ gratuluje si v duchu a trochu se pousměje. Úlevný pocit ale okamžitě zmizí, když uslyší něco šustit. Instinktivně sáhne po své kose na zádech a rychlosti blesku ji vytasí.
"Ho ho hó" ozve se ze tmy a Mia trochu uskočí. Přivře oči a zaostří. Spatří podivnou siluetu se zářivě žlutýma očima.
"T-Tomoe?" zeptá se potichu a složí svou třícípou zbraň k zemi.
"Neposlechla si ji" ozve se znovu, tentokrát trochu tiššeji.
"Já-"..
"Neposlechla jsi ji! Pochop Mio, že ona ti to nedělá na truc. Má o tebe jenom strach! Chápu, štve tě to. Mě sice taky, ale já ji alespoň respektuju! Stejně jako ty, ona taky přišla o celou rodinu. Nepoznala matku, byla vyhnána z klanu za něco, co neudělala, pak přišla i o otce a její mladší sestru. Když se konečně dostala do Akatsuki a stala se jejich vůdce, seznámila se se mnou, s tebou, Tarem, Aiko a Haru. Ti tři jsou nakonec taky mrtví a jediné co ji zbylo jsme my dva! I když vím, že tobě pod útokem Yonbiho taky umřela rodina, mohla by jsi pochopit jak se asi cítí ne? Alespoň se zkus vžít do její role.." dořekne svůj snad nejdelší proslov Tomoe a zhluboka se jí zahledí do očí.
Nastane chvíle trapného ticha. Nálada je k prasknutí napnutá a drží se asi tak, jako větvička pod sloní váhou.
"Nemůžu" vydechne dívka a sklopí oči k zemi.
"Proč?" zeptá se opatrně chlapec a přistoupí k ní o pár krůčků blíž. "Proč jsi ji neposlechla?"
"Protože za nás chci bojovat!" řekne rázně Mia. "A jestli mě nepustíš, budu si muset probojovat cestu!" zvedne svou kosu a namíří ji na Tomoeho. Na tváři ji hraje výraz, který dává jasně najevo, že se nenechá přemluvit.
"Ne... Nechci proti tobě bojovat."
"Pokud neuhneš, tak budeš muset!"
"Rozmysli si to!"
"Nerozmyslím!" zvýší hlas. "Ne! Už mě nepřemlouvej, protože já jdu, ať se ti to líbí nebo ne!" zasyčí. Cítí, jak ji vlhnou oči, ale i přes to dělá všechno pro to, aby se nerozbrečela. Nemůže si to dovolit.. Ne tady, ne před Tomoem, obvzlášť, když tady může kdykoliv přijít Kitsune a začít vyšilovat.. A to přece nikdo z nich nechce.
Chvíli panuje ticho, které se zdá býti nekonečné... Jeho brány nakonec Tomoe přeruší svým výdechem. Jde poznat, že se přemáhá k tomu, tuto větu říct. Zhluboka se nadechne a to, co z jeho úst výjde Miu naprosto odrovná.
"Půjdu s tebou" zazní jen v hrobovém tichu.
Ústa světlovlassé dívky se jen pousunou o pár centimetrů dolů, jelikož není schopna, vydat ze sebe jakoukoliv hlásku.

Sayo~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama