Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Příběh akatsuki 7

21. dubna 2014 v 18:55 | Mia-chan |  Kapitolovka-Příběh Akatsuki
Takže hlásí se vám Mia.
Doufám že ste na mě nezapoměli. Sir Lenoch opět učinil svůj blok. Neměla jsem vůbec nápad co psát až přišel ten čas. Čas Velikonoc. Čas kdy se holky obalují polštáři aby se mohly aspoň druhý den postavit a čas kdy kluci mohou mlátit holky bez špatného svědomí. Čas kdy je Mia zalezlá doma a sedí u počítače.
Rozhodla jsem se věnovat jednu povídku našim Akaťákům na toto téma. Doufám že mě Kitsune nezabije/stejně by se jí to nepovedlo/ *ďábelsky se směje*. Takže doufám že mám hodně čokolády na úplácení Sira lenocha abych mohla tuhle povídku vůbec dopsat.
Kitsune sem dává všeljaká videa a obrázky a tak mě napadlo že sem taky něco dám takže bubny prosím a přivítejteeeeeeeeeee *chvilka napětí* PEINA!!
Ps: Kreslené podle předlohy. Takže prosím nezabijte mě, vlastní výtvor přidám až někdy jindy.

7. Velikonoce

Nastal ten čas. Venku začaly pomalu rozkvétat stromy a foukal slabý vítr. Venku bylo poměrně teplo. Klid a mír přerušilo hlasité křičení které vycházelo z nedalekého sídla Akatsuki. Přesněji z druhého patra kde mají naši Akaťáci pokoje.
"Taro ty debile vypadni z mého pokoje" řvala bílovláska rozespale a vykopla na chodnu kluka s pomlázkou v ruce.
"No tak Mio, jsou Veliknoce tak nedělej a vylez. Aiko a Haru byly v pohodě tak nedělej blbou" Řekl nevrle Taro a šel zpátky do pokoje.
"Ani náhodou je 11 hodin ráno nebudu tady ze sebe dělat blbce a nechat se mlátit od kluka který je slabší než já." řekla rozespale a zalezla pod deku tak, že jí koukalo jen čelo. Taro jí ztáhl deku a napřáhnul se."taro vypadni" zařvala na něj Mia, ale bylo pozdě. Otráveně vstala a držela se za bolestivé mítko kam jí Taro fláknul.
"NO vidíš ani to nebolelo" řekl chytře a už, už ohcázel pokoje" ty děláš pořád nějaké blbosti a stejně se ti nic nestane" dodá a vypadne ze dveří.
"Já mu jednu vlepim" řekla naštvaně Mia a začala se oblékat. Nandala si své tipivké obleční a šla dolů do hlavní místnosti. Tam si pomalu sedla na 'své' křeslo a čekala na ostatní.

Mezitím u Kitsune v pokoji

Kitsune si hezky ležela ve své posleli a představovala si jak škrtí Miu mezitím co se koukala na pohádku. Ze snění jí probudila silná rána do oblasti pozadí. Rychle vstala a podívala se na dotyčnou osobu. Nad její postalí stál Tomoe s pomlázkou v ruce a smál se.
"Ty jsi tak hezky spala já si to nemohl odpustit" řekl a usmál se svým neodolatelným úsměvem. Kisune se u čela objevila malá kapička.
"Kitsuneeee-kooooooop" zařvala a Tomoe letěl přímo dolů po zábradlí. Zastavil se až o neznámou osobu,která zrovna slézala dolů.
"Ahoj Taro tak co jak to šlo u Mii" zeptal se a držel se za bouli která se mu začala rýsovat na hlavě.
"Docela jo, ale řeknu ti, že Aiko a Haru nedělaly takový caviky jako ona" Postěžoval si a pak se společně spolu vydali do hlavní místnosti. Tam už čekala Mia a nenávistně se dívala na Tara. za chvíli dorazila Kitsune která vypadala že je odhodlaná zabít kohokoliv jek kvůli kafi.
"Už jste vzhůru to je paráda" řekla Aiko vesele a seskočila z trámu.
"Bohužel"řekla naštvaně Mia a protáhla se. Pomalu se přiblížila k Aiko a zašeptala jí do ucha" tebe to nebolelo" řekla potichu a pak se kousek odtáhla aby slyšela její odpověď.
"Co by mě mělo bolet" zeptala se nechápavě Aiko a zírala na Miu jako na ducha.
"No to jak ti Taro naflákal pomlázkou" žekla opět potichu.
"Vážně to si nepamatuju" řekla Aiko nechápavě a podívala se na Miu. Mia začala pomalu rudnout vzteky a začínala se podobat přezralému rajčátku.
"Si dělá ze mě pr-el Taro u tebe byl ráno sám mi to říkal." zařvala na ní přes celé sídlo až se otřásalo v základech.
"Mio drž hubu" zařvala opět Kitsune a přetáhla Miu po hlavě pánvičkou která se jí najednou objevila u ruky.
"jo to myslíš tohle tak to vůbec nebolelo já mám totiž tvrdé soaní takže jsem to vůbec necítila" řekla Aiko a podrbala se na zátylku. Mia jí zpražila pohledem a držela se za bouli která se jí začala rýsovat na hlavě.
"Taro já tě zabiju" zařvala na svého kamaráda a začala ho honit všude po sídle, volajíc "Jashin-sama bude potěšen".
"Jáj to sis teda pěkně po*ral" válel se o zemi se slzami v očích Tomoe. Když v tu chvíli ho někdo chytnul za triko a vytáhl do vzduchu. "He co to sakra" řekl a otočil se na dotyčnou osobu. "Jéé ahoj Kitsune to máme dnes, ale krásný den víš co já půjdu zalít ven kytky" řekl a prudce se jí vyvlékl. Kitsune ani chvilinku neváhala a hned jakmile se ji u čela objevila malá, pumpujíc žilka, spustil se hon na Tomoeho.
"Já tě zabiju myslíš si snad že jsem úplně blbá" zařvala na celé sídlo. Mia která byla celá zažraná do chytání Tara se na chvíli zastavila a s radostí Kitsune odpověděla.
"Ano jsi" řekla s úsměvěm a dál se snažila dopadnout Tara, tentokrát s kosou, aby to bylo efektivnějíš. Kitsune její připomínku ignorovala a dál běžela za Tomoem. Aiko a Haru na ně jen nechápavě zíraly. Chvíli si myslely že se taky zapojí aby to nevypadalo blbě, ale rozmyslely si to hned co uviděli že oboum dívkám se konečně podařilo chytit ty které chtěli. Taro a Tomoe vyseli ve vzduchu a dívky je držely pod krky. Vlasy jim planuly a v očích měly zabijácký výraz. pohřeb těchto dovou mladíků zarazila kukačka která vylétla z hodin a oznamovala 12 hodin.
"No tak to by stačilo ne?" řekla Kitsune a pustila Tomoeho na zem" už je stejně pozdě jim něco vracet"
"Jak to myslíš?" nechápala Mia a hodila Tara pěkně do rohu jako špinavé oblečení.
"Prostě je pozdě zapomeneme co se stalo a všichni se půjdeme najíst....teda nejspíš bez Tara ten nevypadá že do zítra vstane" řekla a mírně naštvaně se podívala na Miu.
"JO jídlo by sme si dát mohly" řekla Aiko a Haru zborově a už táhli všechny do kuchyně. Před každého daly misku s jídlem a všichni se pustili di jídla ( mimo Tara). Když dojedli Mia vstala a šla do hlavní místnosti si dospat to co nestilhla a Kitsune šla dělat blbosti jakoobvykle. Aiko se pokoušela vzbudit Tara. a Tomoe jen čučel jak včichni něco dělají.

*Tak to byl poměrně krátký díl a tak trochu o ničem doufám že se to dalo alespoň trochu číst a slibuju že další díl bude akčnější.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama