Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Akaťácká třída 1/?

18. června 2014 v 21:33 | Mia-chan |  Kapitolovka-Akaťácká třída
Ve škole člověk pochytá nejen vědomosti, ale také i nápady na povídky. Dnes mě ve třítě přitom, co jsem uhýbala letící housce (nebo chlebu... Nevím za letu se to nedá poznat -_____-"), dostala nápad na povídku. Nevím jestli to bude jednorázovka nebo kapitolovka to asi podle toho jestli se bude líbit. No abych se dostala k tomu co jsem chtěla napsat. Psala jsem jí pod lavicí venku a prostě všude kde se dalo. Povídka je doplněná mými obrázky které jsem si nemohla odpustit sem dát :).
Doufám že vám nevypadnou oči a hned na začátek tady mám kde kdo sedí. Zahrnula sem tam i nové členy a mojí nejoblíbenější postavu z Naruta a vsadím se že nevíte kdo to je."Tak Taro odpovíš už nebo si mám jít udělat čaj?" zamumlá vážně černovlasý učitel houpající se na své židli. V celé třídě je hrobové ticho až na zadní lavice. V zadních lavicích se Akaťáci válí s tlumeným smíchem na lavici a snaží se nevydat ani hlásku i když sem tam jim to unikne. "Hele vy tři v zadu ještě někdo pípne a budete všichni po škole!" Zařve znovu učitel a dál se věnuje klukovi u tabule.
"Drž už hubu sakra!" okřikne potichu Mia na svou spolusedící. Nenápadně se při tom dívá na učitele jestli jí neviděl. Kitsune nad tím jen mávne rukou a raději se otočí zády aby jí někdo neviděl, že se stále směje. V první lavici se zběsile hlásí Toshi a zoufale doufá že ho někdo vyvolá. Když po dlouhých 20 minutách Taro nevydá ani hlásku a nervózně přešlapuje na místě, Kitsune už nemůže skoro smíchy dýchat a Toshimu málem upadne ruka, osvobodí všechny z těchto muk zvonek ohlašující přestávku.
"No konečně"
zařvou všichni zborově a vyhrnou se na chodbu. Chodba se již brzy celá naplní studentama, kteří se hnou ke svým skříňkám. Všude kam se koukneme někdo stojí nebo se povaluje. No i když po zemi se válí jenom Mia.
Kitsune má nějakou špatnou náladu a opět to schytá ta osoba která jí byla nejblíž. Bohužel je to vždy naše bílovláska. Aiko s Haru zmizely nikdo nevím kam (ty holky jsou tajemný o.O). Izaya si hraje s mečem (Jashin ví kde ho sebral o.O) a Toshi poučuje dozor na chodbě o zákonu BUSHIDO. Taro s Tomoem si povídají... No spíš na sebe řvou, protože jejich snem je vymyslet nejsprostější nadávku světa. Mayra si sama v rohu kuje pikle proti školnímu maskotovi a nakonec, Reina sedí na parapetu a jí si svoje pečlivě zabalené jídlo. Každý si v klidu dělá co zrovna co chce, nikdo nikomu nic nezakazuje. Celá škola žije v míru a pokoji. No ono tu moc tříd ani není. Je tady Konoha, její členové jsou silní a neohrabaní (důkazem je....). Poté je tu Suna. Opět jsou její členové silní, ale hlavně jsou milí a spolehliví. nejvíc asi Ryuu který je nevlastní bratr Toshiho člena Akaťácké třídy. Celá jejich rodina je trošku zvláštní. Toshi už od dětství někoho hledá, ale nechce říct koho. Ví to snad jen Mia, ale ta to zapomněla( zapomíná hodně věcí). Mlažná třída neboli Mlžáci nebo jestli chcete Krváci ( podle Tara Kravíci). Tohle třída je trochu surová jít s nimi na tělocvik to je o život! jediná Akaťácká třída se s nimi na tělocvik nebojí, ale když se obě třídy naštvou tak je nejlepší se k tělocvičně nepřibližovat. Oni si to časem vyřídí( doufejme). Hvězdná třída tady jsou samí krasavci jak název vypovídá. Jinak není moc zvláštní. A tak se dostáváme k poslední třídě. Už o ní byla zmínka na začátku..no v podstatě vše tady je o nich. Ano je to naše milovaná Akaťácká třída. Členové této třídy jsou silní, milí, spolehlivá, skromní, nesoutěživí, nekonfliktní a respektují učitele. Je to třída tříd. Z každé třídy kterou jsem jmenovala se do Akaťácké třídy někdo přidal. Z osobních důvodů nebo se mu prostě chtělo. Ve třídě panuje přátelská atmosféra, až na dny kdy Miu chytne rýpací nálada nebo Kitsune má chuť všechny zabít atd. Je to různé, ale vždy se to nějak urovná (skoro vždy zasahuje Madara).

Ps: Je to hodně krátké, ale já nevěděla co napsat :3
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 18. června 2014 v 22:07 | Reagovat

super dobrej napad :)

2 naruto109 naruto109 | Web | 22. června 2014 v 23:52 | Reagovat

ahoj tak máte hotoví to hodnocení blogu ;-)  :-)

3 naruto109 naruto109 | Web | 23. června 2014 v 18:05 | Reagovat
4 naruto109 naruto109 | Web | 23. června 2014 v 21:34 | Reagovat

vuubec mi to nebude vadit kdyz to zverejnite :) na co by to bylo kdyby ste se nemohli pochlubit ;-)

5 Toshi Kurai Toshi Kurai | 19. srpna 2014 v 0:01 | Reagovat

Toshi poučuje dozor na chodbě o zákonu BUSHIDO :DD JE to pecka! Chcelo by to pokračovanie :333 (To s tým hlásením - pche! prečo ma akože nevyvolal? xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama