Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Mafie of Akatsuki Legends 3/?

14. června 2014 v 22:51 | Kitsune-sama+Dr. Zloun |  Kapitolovka-Mafie of Akatsuki Legends
Další díl Mafie of Akatsuki Legends je zde a já se vám moc omlouvám, že nepřidávám po tak dlouhé době nic jiného než tuto zatím nedokončenou kapitolovku :/ Už asi dva měsíce mám rozepsáno We and Fairy tail 4/? ale ten nápad na dokončení toho dílu prostě ne a ne přijít... Samozřejmě je to i času, jelikož teď je klasifikace a já i Mia prostě musíme ze všech sil dřít -.- No takže vám tady jenom sepisuju nějaký bláboly :D Dokončuju ji ve školní knihovně, protože doma se na počítač vůbec nedostanu a když jo, tak to jsem ráda že si pusím nějakou písničku a trochu pochatuju s Miou na skype xD..Doufám že si dílek užijete ^^ ale song vám neodpustím! :D.... Není anglický ani tvrdý! Podle mě je hrozně inspirující a moc jsem si ho oblíbila.. Je takový rytmický, i chytlavý.. Užijte si ho stejně jako já!:33

Polety-ATMO Music ft. Sebastian

*Jsme jako polety v letu a neznáme větu, že nejdou ty cíle do poslední chvíle a víme co chceme, když za tím si jdeme... ♫♪♫♪♫♪ *

3. Překvapení"Nechala jsi ji zemřít! Byla to tvoje kamarádka a ty jsi místo její záchrany odešla vyplnit svou misi. Viděla jsi ji v bolestech svíjet se na zemi, ale nepomohla si ji..
Jsi stvůra Kitsune... Pouze stvůra a nikdy nebudeš nic jiného než jenom krvelačné monstrum toužící po krvi a utrpení jiných!"

Trhnutím otevře oči a bleskurychle se posadí. Už zase. Zase se jí zdál ten samý sen jako posledně. Nenávidí ten pocit viny, který ji každé ráno stíhá. Co udělala tak zlého?
Tento sen se jí začal zdát asi před dvěma týdny a od té doby ho má každou noc, včetně té dnešní. A neví jak se ho zbavit. Otočí hlavu na pravou stranu a zamřourá na budík, který ukazuje 10:12.
/Tak to je ještě čas/ pomyslí si a sesune nohy dolů z postele. Protáhne se, prokřupe prsty a postaví se s úmyslem odejít do koupelny a spáchat ranní hygienu.
Cestou se však zastaví u svho mobilu, který nečekaně zabliká. Na displayi se objeví: 1 Nová zpráva. Klikne na Otevřít a text se zobrazí.

Mia Kiruku
Dnes, 10:13
"Hoj Kitsune, kde jsi včera tak zmizla? Taro vykládal vtipy a všichni se hrozně řechtali. Jestli mi to chceš říct tak buď v 11:00 v Jižním parku."

Otráveně odhodí mobil na postel a ten se ihned ztratí v peřinách. "Nechte mě už sakra na pokoji" povzdechne si a vyplní její předešlý úkol. Trvá ji to cca deset minut.. Ne protože by byla pečlivá, ale kohoutek blbě cáknul a teď je celá koupelna mokrá. Jakmile má vyčištěné zuby a černou tužkou obtáhnuté linky, vyjde ven a zamíří do šatníku. Oblékne si své obvyklé černé džíny, černé triko a černou mikinu s červeným nápisem. Na hlavu si nasadí sluchátka, jejiž konektor zapojí do svého mobilu, který nejdřív musí byhrabat z té deky, do které ho předtím hodila. Na playeru si pustí písničky od své oblíbené metalové kapely a kolem krku si obmotá šálu. Otevře dveře svého pokoje a vyletí ven. Cestou jen pozdraví své v kuchyni stojící rodiče a když mine věšák, popadne z něj svou černou bundu, kterou si následně přehodí přes ramena a zmizí pryč venkovními dveřmi.

Kráčí sněhem, s rukama v kapsách. Na tvář ji dopadají chladné sněhové vločky, které se hned na to rozpouští a stékají dolů.
/Zastraná zima/ pomyslí si a utře si svůj zasněžený obličej. /Proč nemůže být jenom léto sakra!?/
Pomalu se blíží k určenému místu kde se má setkat s tým divným holubem. I když je celkem hodně zamženo, onu osobu v černém oblečení nejde přehlédnout.
"Kitsune!" křikne Mia a rozběhne se naproti své kamarádce. Černovláska se nechápavě otočí a jakmile si uvědomí kdo to volal, lehce se pousměje.
"To je baka..Hontoni baka" povzdychne si. "Ohayo" pozdraví.
"Ehm.. Takže, kde jsi včera zmizela?" zeptá se a podívá s na ni.
"Nooo... Takže jak bych začala.." protáhne to, protože opravdu neví, který konec chytit. "Takže.. Když jsme vyšli ven, sáhla jsem si do kapsy pro mobil, abych si mohla pustit písničky.. Ale společně s mobilem jsem tam našla i malý lísteček se vzkzem."
Mia jen tajuplně zadrží dech a Kitsune klidně pokrauje dál. (-Kdo si to nepamatuje, připomenout si to můžet zde-)
Jakmile Kitsune dokončí snad svůj nejdelší proslov v životě, si Mia jen nevěřícně prošťourá uši a vyvalí svá malá očka. "Cože?" nechápe.
Kitsune: *Poker face*
"Nechceš snad abych ti to zopakovala že ne?" zeptá se opatrně a dá si ruce do kapes od bundy.
Mii jako by vyschne krk. "E-to..oo..o.." vykoktá z těžka. "Ne.. jenom.. Co tím máš jako doprdele na mysli?!" vyjekne vysokým hlasem, který snad ani není její.
"Já..Já nevím.." odpoví pomalu Kitsu a sklopí oči k zemi. "Takže.. No.. Šla by jsi do toho se mnou?" zeptá se.
Mia se na ni jen upřímně zahledí.. Kitsune taktéž zvedne své oči a jejich pohledy se setkají. Dva páry očí, jedny světle šedé, druhé červeno-modré do sebe navzájem hledí a jejich soustředěnost se ne a ne přerušit.
Tento kontakt však přeruší mladší z nich, když svá kukadla zavře a na sucho polkne. Pak se jen lehounce pousměje.
"Být s tebou, po boku Uchihy Madary a bezcitně vraždit lidi?" ujistí se.
"Jo."
"Kdo by do toho ku*wa nešel?" zasměje se a udělá krok ke své kamarádce. Prostrčí svou ruku mezi dírou v její "podpaží" a zaháčí se o ni. Svou ruku pak taktéž strčí do kapsy. (Chápete jak to myslím ne? Když se třeba tanči ty veselé tanečky tak se drží propletenýma rukama a skáčou ne? No u loktů přece xD Gomen, ale jinak nevím jak to vysvětlit.)
"Jo a Taro, Tomoe a Aiko nás čekají v Mínusu."
"Nemám ráda Mínus" pobrble si pod fousy černovláska protočí oči ve sloup.
"No jo ale je ze všech klubů nejsolidnější" obhájí ho Mia.
"Změnil se snad váznam slova 'solidni'?" pozvedne jedno obočí Kitsu a podívá se na ni.
"Ne, jen ty jsi blbá a máš pomalý bliky" rýpne si do ní šedoočka, ale dívka dělá, jakože její poznámku neslyšela.
/Ahóó/ proletí ji hlavou, ale musí se nad tím lehce pousmát. I přes její jeblost, otravnost, blbost a tvrdohlavost má tuhle holku opravdu ráda.


*Takže doufám že se dílek líbil! Je celkem kratší než ty dva předchozí (důvod viz. výš). Upozornění.. Minimálně 3 komenty jinka nebude další!:33 Sem to já ale mrcha :DD

† Dr. Zloun a Kitsune-sama †
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 Mia-chana Mia-chana | Web | 15. června 2014 v 20:31 | Reagovat

super díl

2 Mia-chan Mia-chan | Web | 15. června 2014 v 20:31 | Reagovat

ty holube

3 Mia-chan Mia-chan | Web | 15. června 2014 v 20:32 | Reagovat

já prostě musela napsat ty tři komentáře :D
@/_\@

4 Kitsune-sama Kitsune-sama | E-mail | Web | 15. června 2014 v 20:34 | Reagovat

Ty si trubka x'D Sam si šnek -.- xD Jsem ráda že se ti líbí ^.^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama