Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Červenec 2014

Pravidla Akaťáků

30. července 2014 v 10:42 | Kitsune-sama |  Naše blbosti :3
Přidáváme sem pravidla Akaťáků. Už jsou sice na stránkách, ale pro jistotu. Doufáme, že už je mají všichni přečtené!!!!

Obrázky Akaťáků..

24. července 2014 v 0:10 | † Kitsune-sama † |  Naše blbosti :3
Konnichiwa Minna-san! Tady Kitsune! Mám pro vás malé překvápení ale nejdřív....

Error Cosplay Team-Sasukeho povídání

Zase vám tady přidávám jedno úplně luxusní video jednoho ještě luxsusnějšího Cosplayteamu :D Ta Hiddy (Sasuke) opravdu zabila:'3 Miluju je! Škoda že už se rozpadli! Ale taky možná budu cosplayovat:33 Ale newím...Newím.. každopádně mám slíbený Animefest 2015 :3 a Třeba bych pořemluvila i Hokagecon 2015 :33 Nebo Ostracon 2015... To je blíž o_O ... Jashine proč to řeším, když je to až za rok xD No nic, každopádně snad se vám bude tohle videiko líbit a já říkám: Kakaíko~

Moje obrázky, Obrázky na přání


Aka-Skype?

21. července 2014 v 1:41 | MIa-chan a Kitsune-sama |  Naše blbosti :3
Hojte Akaťáci a všichni náhodně kolemjdoucí! Dostaly jsme s takový malý nápad!
Ale nejdřív.....
......
......
...........
.............................

Baka Oppai-Anime stew
Jo, adminkám zase špouchlo xDDD Ne ale opravdu, to je síla x'D

Sraz Akaťáků-Společný skype!


Po dešti přichází slunce.. A po breku smích.. - II.Díl

14. července 2014 v 20:50 | † Kitsune-sama † |  Kapitolovka-Po dešti přichází slunce.. A po breku smích
Konbanwa Minna! (Znovu -_-)
Poměrně dřív než by jste mohli čekat jsem zpátky s II.dílem nmoji nejnovější povídky! Nevím jak se líbila první kapitola, ale psaní té druhé mě celkem bavilo :3 Snad mě za ní Mia-chan nezabije ^^''
A vím, že jsem strašná, protože se mi prostě nedaří dopsat moje rozepsané kapitolovky, ale ten kdo píše povídky stejně jako já a Mia tak to zná :'D
Jestli vám to příjde příliš realistické tak se nedivte, polovina je psána z vlastních zkušeností ^^''

Skillet-Lucy (Lyrics)

II. Díl - Zmačkaný papír a nová holka


Po dešti přichází slunce.. A po breku smích.. - I.Díl

13. července 2014 v 1:20 | † Kitsune-sama † |  Kapitolovka-Po dešti přichází slunce.. A po breku smích
Konbanwa Minna! (nebo Ohayo o_O)
Konečně jsem se dostala k tomu tuhle kapitolku zveřejnit ^^'' ... Přece to vůbec nebyla moje chyba.. Néé.. -.- Každopádně se nemůžu dočkat až se to rozjede :'D Snad to pro vás nebude moc depresivní a jenom vás chci upozornit, pokud máte někdo strach z krve, radši to nečtěte :D

(něco na doplňění depresivní nálady:3 gomen jestli už to tu bylo >.<)
Simple Plan-Untitled

I. Remy a Suicide


Reina Yoru

4. července 2014 v 18:27 | Kitsune-sama |  Členové Akatsuki

18 let

Živel: Raiton (Blesk)
Hodnost: Člen Akatsuki (ANBU)
+Nukenin


POPIS

Reina je průměrně vysoká dívčina s velmi bledou pletí (skoro jako křišťál) a uhlově černými vlasy. Jako první na ní určitě zaujmou různé barvy očí. Levé oko má modré a druhé červené. Na tváři má obvykle jemný úsměv, který může působit až povýšeně pobaveně.
Obvykle nosí přiléhavé kalhoty, vysoké kozačky a černé tílko. Přes to nosí velmi krátké volné tričko s krátkými rukávy s vojenským vzorem, nebo nosí na vrchu bílou halenku s kravatou a přes to černou vestu.

POVAHA

Reina je flegmatik, což znamená, že vše bere s klidem. Flegmatika je slabý vzruch a silný útlum, což znamená, že ani v krizových situacích neztrácí hlavu a nenechá se vyprovokovat. Nicméně má tendenci soupeře urážet svým chováním, aneb, že nechá společníka bojovat a mezitím se nasvačí. Umí se i smát s přáteli, ale ani jí nevadí samota, je jí to tak nějak jedno. Jediné, co nesnáší jsou hlupáci, bezhlaví bojovníci a rozverné slečinky.

HISTORIE

Byla adoptována do rodiny se jménem Yoru. Nicméně nikdy jí nezajímalo, kdo jsou ve skutečnosti její rodiče, zda má sestřičku nebo tak. Má vrozenou oční vadu, kdy má každé oko jinak barevné, takže už jako malá vypadala divně a hlavně adoptivní otec jí to dával "sežrat". I když se jí něco povedlo, tak se to nepovedlo a musela dělat více práce než její dva nevlastní mladší sourozenci. Nicméně zdálo se, že vše jde mimo ní. Nikdy se nevztekala, neprojevila byť jedinou špetku zájmu. Kámen úrazu nastal ve chvíli, kdy její červené oko začalo vykazovat jistou energii. Zjistila, že nějakým způsobem na něj nepůsobí genjutsu, dokonce zašli i k medičce, jelikož matku to děsilo. Ta jí oznámila, že právě podivná chakra její oko takto "obarvila" a změnila jeho podstatu, i když vypadá normálně a vidí na něj. Druhý kámen úrazu nastal, když řekla, že chce být ninjou. Otec jí řekl, že člověk jako ona ninjou být nemůže, že je prostě slabá. V tu dobu se s otcem pohádala a do ninja akademie se stejně přihlásila. Nicméně tam zažila krušné časy kvůli právě svým očím. Nakonec se sebrala a přidala se někam, kde by její sílu konečně mohl někdo ocenit.

KONTAKT

kitsu-chan@seznam.cz

Mayra Asami

3. července 2014 v 14:20 | Mia-chan |  Členové Akatsuki
Jméno + příjmení: Mayra Asami
Věk: 22
Vesnice: Písečná
Živel: Vítr
Hodnost: Student akademie
Je veselá, ale někdy tichá. Má dobrý smysl pro humor a sarkasmus jí taky nechybí.Je taky velmi nebezpečná a v boji nezná slitování.Ví co chce a jde zatím. Oči zdědila po tátovi a obličej a vlasy po mámě. Má hodně odvahy a nebojí se udělat i tu největší hovadinu na světě. Nebo se nebojí riskovat svůj život.
HISTORIE
Mayra se narodila v Mlžné vesnici, do klanu Sakiru. Její život nebyl už od malička růžový. Rodiče se o ní starali, ale pozděli dali přednost její a 4 roky mladší sestře Rinně. Tak se Mayry ujala babička Ziruna. Ta se o ni starala velmi dobře. Když začala Mayra chodit na akademii, šlo to s ní z kopce. Šikanovali ji, posmívali se, apod. Proto Mayra se často schovávala do starého domu, který byl jejím úkrytem před světem. Jediný kdo ji měli rády byly babička a Rinna. Díky nim nebyla Mayra na dně. Smála se s nima, apod. Mayra dala Chuuninské zkoušky napoprvé. Celou dobu se snažila o dát hodně vysoko a to se ji podařilo. Ve 20-ti letech odešla z vesnice a přísahala, že se pomstí všem co jí v životě nějak ublížili. O rok později se dostala do Akatsuki.

kontakt
May16@seznam.cz

Toshi Kurai

3. července 2014 v 14:20 | Mia-chan |  Členové Akatsuki
Jméno+příjmení: Toshi Kurai (pravé jméno Toshi Akuryou)
Věk: 24
živel: Oheň
hodnost: Samuraj// hlava-veliteľ klanu Akuryou // + člen Akatsuki
//musela jsem tvůj profil takhle rozdělit :D