Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Po dešti přichází slunce.. A po breku smích.. - I.Díl

13. července 2014 v 1:20 | † Kitsune-sama † |  Kapitolovka-Po dešti přichází slunce.. A po breku smích
Konbanwa Minna! (nebo Ohayo o_O)
Konečně jsem se dostala k tomu tuhle kapitolku zveřejnit ^^'' ... Přece to vůbec nebyla moje chyba.. Néé.. -.- Každopádně se nemůžu dočkat až se to rozjede :'D Snad to pro vás nebude moc depresivní a jenom vás chci upozornit, pokud máte někdo strach z krve, radši to nečtěte :D

(něco na doplňění depresivní nálady:3 gomen jestli už to tu bylo >.<)
Simple Plan-Untitled

I. Remy a Suicide


Každý den začíná být čím dál horší.. Myslím, že už to tady nevydržím.. Posměch, tyranizování a šikana na každém rohu. Chvílemi dokonce nechápu, jak tady všichni můžou tak klidně žít.. Ale co už... Mě se to netýká, protože já narozdíl od nich nemám klidný život. Nebýt té dívky, která přišla na naší skolu by se moje přezdívka stala skutečností.

Bydlím v té nejhorší části města. Všude kam se podíváš uvidíš buď povalující se odpadky, nebo i bezdomovce, vajgly a různé sáčky od drog. Můj byt se nachází v tom nejšpinavějším paneláku, který se tak snad ani nedá nazývat.
Právě před ním stojím. S povzdechem si naposled popotáhnu ze své cigarety a nakonec ji odhodím. Co už, dělají to tak všichni tak proč ne já že? A pomalu se rozejdu směrem k hlavním dveřím. Ignoruju toho ožralce co se válí na schodech a křičí po mě jakési nadávky a po otevření dveří se směruju k výtahu. Jakmile vyjedu úplně nahoru a dveře výtahu se otevřou, zahnu chodbou do leva a vyjdu menší schůdky vedoucí do nejvyššího bytu v tomhle "paneláku"...Dá li se tomu tak říkat.. Pak spatřím naše dveře a lehce se otřepu. Ta "kůže" co na nich byla je celá sloupaná a rohožka na zemi prošoupaná a celá zaprášená. A to nemluvím o tom, co je uvnitř. Otráveně se donutím otevřít a ovane mě silný zápach kouře a prošlého piva. Hned co vejdu se přede mnou objeví mohutná postava. Zase je to nějaký otčímův kamarád? Ne, tentokrát je to otčím sám.
/Tak tohle nedopadne dobře/ pomyslím si čekám, co se bude dít dál.
"Kde se flákáš ty couro?" zeptá se poměrně klidně a spraží mě nenávistným pohledem. "Co si myslíš že jsi ku*va!? Kdo te tady doprdele živí hmm?! Já! Já tě tu živím a ty se mi takhle zavděčuješ? Takhle to ale nepujde ty hajzle malý.." pokračuje, tentokrát už hlasitěji až nakonec řve.. Ale já už ho pomalu ani neslyším.. Jediné co chci, je už být ve svém "pokoji" a mít v ruce svou jedinou opravdovou kamarádku.. Používám ji často, jsem na ní doslova závislá.. A samozřejmě sluchátka na uších. Už chci mít od toho protivnýho chlapa klid. I když slíbil, že už nikdy pít nebude, přesto z něj cítím pivo a rum. Třešničkou jeho výstupu se stane facka, kterou mi udělí jakmile mu rupnou nervy. Ignoruju štípání na své tváři a pomalu ho obcházím, pak s rychlým bouchnutím dveří mizím ve svém pokoji. S úlevným výdechem se svezu po dveřích a sklopím hlavu do kolen, které následně rukama obejmu. Asi po deseti minutách, kdy se se moje mysl a tělo konečně vzpamatuje se zvednu a odcházím do koupelny kde si dávám uklidňující sprchu a pak se převleču do spacího úboru, který tvoří vygajdané černé triko a staré šedé tepláky. Ze své malé skříňky na hygienické potřeby ji vytáhnu a v její břitvě se zahlédnu. Aniž bych si to pořádně uvědomila, mám ji zarytou v sobě a jediné co vnímám je uklidňující bolest a teplý pramínek červené tekutiny, sékající mi po zápěstí. Slzy z mých očí nekontrolovatelně stékají dolů po mé tváři a rozmazávají mi mou černou tužku, nanesenou na očních linkách. Bez rozmýšlení zaryju znovu a znovu a znovu.. Stejně jako řezných ran na mém zápěstí, přibývá i louže krve na podlaze.. Po chvilce úleva odpadne a já se opět ocitnu v realitě, žiletka mi vypadne z ruky. Přes louži přehodím mokrý hadr a z lékarničky vytáhnu další sterilní obvaz, kterým si rány obvážu. Pak si odmaluju své oči, které byly z rozmazané z tužky celé černé a nakonec, když konečně dojdu zpátky do pokoje, vyčerpně spadnu na postel. Ze země zvednu svůj notebook, který jsem si tam položila než jsem šla naposledy spát. A to že tam leží už zatraceně dlouho. Naťukám heslo a PC se odemkne. Najedu do historie zmáčknu poslední stránku, na které jsem před třemi dny byla. Ano, skutečně už třetím dnem nespím. A vůbec mi to nevadí. Html kód se aktivuje a page najede. Zobrazí se všichni mí přidaní "přátelé".. Je jenom jedna. A mám šteští! Je online! Na mé tváři se objeví lehounký úsměv. Hned na to mi napíše.

Remy: "Konbanwa!"
Suicide: "Konba~"
Remy: "Jakpak bylo?"
Suicide: "Jako vždycky ;D Co ty?"
Remy: "Bylo i líp :D"
Suicide: "Nečekaná odpověď :'D"
Remy: "Neasik xD.. Co děláš"
Suicide: "Ále nic moc.. To co vždycky po děsném dni, však znáš."
Remy: "Ale Sui! Prosila jsem tě ať to neděláš sakra!"
Suicide: "Gomen ale já to prostě nezvládám! Slíbila jsem to ale nezvládám to! Už ne!"
Remy: "Kéž bych ti mohla nějak pomoc.."
Suicide: "Stačí když tady budeš pořád se mnou."

A takhle to jde dál a dál.. Ona sice kolem 1 hodiny ráno odejde, protože prý přechází na jinou školu a musí být fit..Tak si pustím youtube a než se nadám tak je 5 ráno a já za dvě hodiny vstávám.. Bezva, sem radosti bez sebe.. Nakonec se rozhodnu taky zalehnout.. Ty tři dny spánku na mě jdou jasně vidět, a mě začíná jaksik bolet hlava.. Ta mě ale bolí pořád, no což no..

*Hele takže, jako vždy nevím, co se do prního dílu píše takže tady máte jenom seznámení s příběhem a první chat mezi našimi hrdinkami:3
Jo a gomen, že to tu je tak opožděně :'D Měla jsem moc "práce" :D

Kitsune-sama 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 13. července 2014 v 11:08 | Reagovat

uhooo pěkný už se těším na další díl :)...jináč skončilo první kolo SONM tak se poďte podívat jak jste dopadly a popřípadě si shánějte hlásky :) ;)http://naruto109.blog.cz/1407/2-kolo-sonm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama