Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Po dešti přichází slunce.. A po breku smích.. - II.Díl

14. července 2014 v 20:50 | † Kitsune-sama † |  Kapitolovka-Po dešti přichází slunce.. A po breku smích
Konbanwa Minna! (Znovu -_-)
Poměrně dřív než by jste mohli čekat jsem zpátky s II.dílem nmoji nejnovější povídky! Nevím jak se líbila první kapitola, ale psaní té druhé mě celkem bavilo :3 Snad mě za ní Mia-chan nezabije ^^''
A vím, že jsem strašná, protože se mi prostě nedaří dopsat moje rozepsané kapitolovky, ale ten kdo píše povídky stejně jako já a Mia tak to zná :'D
Jestli vám to příjde příliš realistické tak se nedivte, polovina je psána z vlastních zkušeností ^^''

Skillet-Lucy (Lyrics)

II. Díl - Zmačkaný papír a nová holka


Budík zazvoní přesně v 7:00 a já se otráveně posadím. Jak mi se nechce do ta zas*ané školy plné dementů.
"Jebu na to" řeknu ještě v polospánku a fláknu s sebou zpátky na polštář. Ale když nepujdu do školy, budou chtít omluvenku.. Když budou chtít omluvenku já ji jim nedám.. Když ji jim nedám budou volat otčímovi.. A když budou volat otčímovi-..."Doprdele" povzdechnu si a svěsím nohy z postele. Uběhne dalších 10 minut než v době seberu všechnu vůli stát a jakmile splním tenhle neuvěřitelně složitý úkol, přesunu se do koupelny abych spáchala každodenní ranní zločin. Když stanu před zrcadlem, zleknu se sama sebe. Ano, opravdu jsem na tom tak zle. Ze včerejší "hádky" mám na tváři otisk otčímovy ruky a jde poznat, že jen tak nezmizí. Povzdychnu si a spodní oční linky si obtáhnu černou tužkou. Vlasy si párkrát přejedu hřebenem, ale ani ten zrovna moc nepomůže. Jsem zkrátka ztracený případ.
Ospale vyjdu z koupelny, shodím ze sebe své "pyžamo" a převléknu se do typického oblečení. Na nějaké školní uniformy se jim můžu akorát tak vysrat, nejsem přece klaun ne?
Nakonec si obléknu i svou černou mikinu s kapucí a nasadím si sluchátka. Na mobilu vyhledám album od mé nejoblíbenější skupiny, stisknu 'play' a strčím to oheblo do kapsy. Ze země popadnu svůj černý batoh a přejdu ke dveřím. Zhluboka se nadechnu a pomalu je otevřu. Po tom co spatřím toho hnusného chlapa ležet na gauči, značně se mi uleví. Tyhle dveře naštěstí nevržou takže je to v pohodě. Pomalu, letmým krokem vyjdu, abych ho neprobudila a jakmile se dostanu do chodby, popadnu svoje boty a vypadnu z toho prokletého bytu.


Je přesně 7:35 a já vycházím z "paneláku." S rukama v kapsách a pohledem k zemi se pomalu šourám ulicí a kopu do malých kamínků, které mi přijdou pod nohy. V hlavě se mi honí myšlenky na moji mrtvou matku a já si k tomu potichu pozpěvuju jednu z mých oblíbených písní.
Když po dlouhé době spatřím tu odpornou budovu, které si říká škola -čtěte ústav- moje zamyšlení mizí a já jen otráveně protočím oči ve sloup. Pomalu, ale jistě se blížím k tomu vězení do kterého jsem povinna chodit. Jakmile mě ostatní spatří, tváří se jako bych byla vzduch. Však co, je to přece úplně normální no ne? Teda alespoň na téhle škole jo. Teda, všichni mě přehlíží do té doby, než na mě ten největší idiot na zemi nezaječí pár nadávek a všichni se k němu pak přidají. Snažím se je ignorovat a musím vám říct, stojí mě to všechny síly. Hmátnu do kapsy a stisknu volume up, abych jejich hlasy neslyšela. To je to jediné co pomáhá.
Neodvracím svůj pohled od země a se skloněnou hlavou kolem nich procházím a vcházím do malé, i když největší místnosti v celé téhle škole. Haly. Dlouhou chodbou projdu až ke své skříňce, kde mi nějakej ubožák nechal přilepené vzkazy. Nebudu vám je číst, spáchali by jste pak sebevraždu. Bez zaujatí je strhnu, smačkám do malé kuličky papírů. Znuděně hodím papír za hlavu a on trefí to, co vůbec nebylo v plánu.
"Kterej ubožák to hodil?" uslyším. "Tak...Kterej...UBOŽÁK?!" zařve osoba kterou trefil muj zmačkaný papír a pak ho vzteky rozloží.
Kurwa, jakmile uvidí ty nápisy, dojdemu že jsem to byla já. Musím zmizet, hned! Z mé pootevřené skříňky si vezmu jen to nejdůležitější a šupnu to do batohu. Z hluboka se nadechnu a bouchnu jejíma dveřma. Ani se neobtěžuju zadat pin a rychle vybíhám směrem má třída.
"Doprdele! To byla ona! Chyťte ji vy idioti!" zařve ten, kterého jsem trefila a společně s jeho partou se za mnou rozběhnou. Jsou mi v patách ale já se neohlížím. Jediné co vnímám je, můj tlukot srdce a tepání krve v mozku. Vždyť ani nedýchám. Pak ale spatřím moji třídu. Je ode mě asi deset metrů. Sedm metrů. Čtyři metry. Jeden metr. Ne si to stihnu uvědomit, sedím ve své lavici a cítím na sobě pohledy svých spolužáků. Super je, že u nás ve škole žáci nesmí do jiných tříd takže mají po ptákách. Jenom naštvaně postávají u prahu naší třídy a pokřikují na mě jakési nadávky. Pak ale zazvoní a oni si jen pohrdavě odfrknou.
"Počkej po škole ty hajzle!" zaječí jejich vůdce a s ním v čele se i jeho poskoci kapitulují zpátky do svých učeben.
Úlevně si oddechnu a vytáhnu učebnice na nastávající hodinu. Pak si jenom položím hlavu na lavici a vydýchávám, protože tak rychle jsem neběžela ani neamatuju. Měla bych začít sportovat. Sotva se ale dotknu tváří dřevěné desky, uslyším bouchnutí dveří a když se jedním okem mrknu co se děje, spatřím tu naší starou rašpli, která si říká Slečna. No ale jako vážně WTF? Za ní se však pomalým krokem vleče nějaká světlovlassá dívka. Trochu přivřu oči abych zaostřila a cgvíli vyčkám, než ta stará držgřešle promluví.
"Dobré ráno žáci."
"Dobré ráno Slečno Susan," ozve se jednohlasně od všech žáků stojících v pozoru, jenom já stále ležím ve své poslední lavici u okna.
"Tohle je vaše nová spolužačka, Mia Kiruku. Přišla z Kirigakure no high school a teď s vámi bude chodit do naší třídy."
No bezva, přišla k nám nějaká nová holka a jediné volné místo je vedle mě. Paráda.
"Můžeš se posadit.. Třeba vedle Kitsune!" uslyším jen a neslyšně zakňučím. Ale já sedím sama! Dívka se ke mě pomalu rozejde až nakonec lehké prásknutí jejího batohu vedle moji lavice.
"Ahoj," pronese přátelským hlasem a lehce se pousměje.
"Nazdar," opětuju ji pozdrav a zase se ztratím ve svých myšlenkách. Doufám, že mě nechá na pokoji.
"Jsem Mia" pokračuje.
Unaveně protočím oči a nepřítomně zabrblám: "Kitsune." Celou hodinu poslouchám její neustálé kecy o tom, jak nesnáší přestupy na jiné školy a stěhování do jiných měst. Druhou hodinu mi začala vyjménovávat všechny akademie a školy, na kterých strávila alespoň rok. Bylo jich více než je zdrávo. A tak to šlo celý zbytek dne a on chodila všude za mnou a pořád mlela a mlela, ale já nemám to srdce říct ji přestaň, nebo vypadni a nech mě být. Ona se mi zdá být něčím výjmečná a jedinečná. Ví že to zní šíleně, ale je to tak. Prostě, cítím jako by jsme se znaly už od dětsví, ale stejně jako teď tak ani kdysi jsem nikdy neměla žádné kamarády.
Jakmile zazvoní na konec hodiny, úlevně si oddechnu, ale pak mi dojde co to znamená. Ti kluci.. Z dnešního rána.. Kurwa! Rychlostí blesku hodím všechny učebnice do batohu a vyběhnu ze třídy. Je mi jedno, že mám ve skříňce nějaké věci, prostě ji jenom přeběhnu a beru to směr vrátnice. U hlavních dveří se ale zastavím. Opatrně nakouknu jestli tam někdo není a když moje oči nikoho nespatří, rychle vyběhnu ven. Můj plán však nevyšel. Jakmile jsem totiž překročila práh školy, odchytli si mě.


*Nevím jak je to dlouhé, protože ve Wordpadu to nejde poznat (ano, jsem taková socka, že nemám ani Word -_-), ale snažila jsem se ˇ^ˇ :D Snad se dílek líbil a chci komenty vy smradi :D:3


Kitsune-sama

PS: Pokud máte připomínky k té poslední větě tak vám rovnou říkám, že ten čas je tak napsaný schválně..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 Mia-chan Mia-chan | Web | 19. července 2014 v 13:53 | Reagovat

Promiň, že píšu tak pozdě. -_-"
Přečetla jsem si oba díly a mimochodem CO VŠECHNO JE NAPSÁNO Z VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ!? O tom si ještě popovídáme milá zlatá:3
Jinak moc hezká povídka.

2 † Kitsune-sama † † Kitsune-sama † | E-mail | Web | 19. července 2014 v 23:16 | Reagovat

1. V poho:3
2. Gihiii xD
3. Arigatoo ^^

3 naruto109 naruto109 | Web | 20. července 2014 v 11:44 | Reagovat

ahoooj :) u mě skončilo 2.kolo soutěže tak se poď podívat jak si dopadli :)http://naruto109.blog.cz/1407/3-kolo-sonm#pridat-komentar

jinak dobrej díl šup sem s dalším :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama