Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Reina Yoru

4. července 2014 v 18:27 | Kitsune-sama |  Členové Akatsuki

18 let

Živel: Raiton (Blesk)
Hodnost: Člen Akatsuki (ANBU)
+Nukenin


POPIS

Reina je průměrně vysoká dívčina s velmi bledou pletí (skoro jako křišťál) a uhlově černými vlasy. Jako první na ní určitě zaujmou různé barvy očí. Levé oko má modré a druhé červené. Na tváři má obvykle jemný úsměv, který může působit až povýšeně pobaveně.
Obvykle nosí přiléhavé kalhoty, vysoké kozačky a černé tílko. Přes to nosí velmi krátké volné tričko s krátkými rukávy s vojenským vzorem, nebo nosí na vrchu bílou halenku s kravatou a přes to černou vestu.

POVAHA

Reina je flegmatik, což znamená, že vše bere s klidem. Flegmatika je slabý vzruch a silný útlum, což znamená, že ani v krizových situacích neztrácí hlavu a nenechá se vyprovokovat. Nicméně má tendenci soupeře urážet svým chováním, aneb, že nechá společníka bojovat a mezitím se nasvačí. Umí se i smát s přáteli, ale ani jí nevadí samota, je jí to tak nějak jedno. Jediné, co nesnáší jsou hlupáci, bezhlaví bojovníci a rozverné slečinky.

HISTORIE

Byla adoptována do rodiny se jménem Yoru. Nicméně nikdy jí nezajímalo, kdo jsou ve skutečnosti její rodiče, zda má sestřičku nebo tak. Má vrozenou oční vadu, kdy má každé oko jinak barevné, takže už jako malá vypadala divně a hlavně adoptivní otec jí to dával "sežrat". I když se jí něco povedlo, tak se to nepovedlo a musela dělat více práce než její dva nevlastní mladší sourozenci. Nicméně zdálo se, že vše jde mimo ní. Nikdy se nevztekala, neprojevila byť jedinou špetku zájmu. Kámen úrazu nastal ve chvíli, kdy její červené oko začalo vykazovat jistou energii. Zjistila, že nějakým způsobem na něj nepůsobí genjutsu, dokonce zašli i k medičce, jelikož matku to děsilo. Ta jí oznámila, že právě podivná chakra její oko takto "obarvila" a změnila jeho podstatu, i když vypadá normálně a vidí na něj. Druhý kámen úrazu nastal, když řekla, že chce být ninjou. Otec jí řekl, že člověk jako ona ninjou být nemůže, že je prostě slabá. V tu dobu se s otcem pohádala a do ninja akademie se stejně přihlásila. Nicméně tam zažila krušné časy kvůli právě svým očím. Nakonec se sebrala a přidala se někam, kde by její sílu konečně mohl někdo ocenit.

KONTAKT

kitsu-chan@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama