Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Říjen 2014

Akaťáci mají volno

31. října 2014 v 19:04 | Mia-chan |  Jednorázovky
Po delší pauze kdy jsem ani já a ani Kitsune (spíš já), nepřidaly žádnou povídku jsem tu krátkou jednorázovku. (Bude opravdu krátká.) Mám sice nápad, ale znám se a vím , že bych tam nasekala spoustu pravopisných chyb tak to raději udělám kratší.
V téhle povídce se budou asi objevovat i noví členové, ale hlavní děj se bude nejspíš opírat starší členy tak doufám, že se vám bude líbit a hezké počtení.

druhé JJS

16. října 2014 v 20:32 | Mia-chan |  JJS with Mia
Tak jsem opět tady. Já vím, že minulý týden jsem nepřidala článek, ale já mám výmluvu nevím jakou má Kitsune, ale já mám. Ve škole jsme toho měli moc a teď se ještě ke všemu rozhoduji kam půjdu na školu takže je to hodně zamotaný.
Co se týče nových článků tak vás můžu ujistit, že se na nich dělá. Pomalu, ale dělá. Mám v plánu i menší otázky pro mě a Kitsune buď to nebo to a nebo menší překvapení. Dlouho jsem s ní moc nemluvila tak doufám, že vůbec ještě žije -_-".

Blbosti a první JJS

3. října 2014 v 21:08 | Mia-chan |  JJS with Mia
Hojte lidi,
tak je to tady můj nápad byl založit nové rubriky tak jsem tu hned s prvním článkem.
Tenhle týden se toho moc neudálo až na jednu věc......(chvilka napětí). Přišly mi věci které jsem si objednávala přes internet a když jsem balíček otevřela málem mi vypadly oči z důlků.
Bylo to jako předčasné Vánoce :3333