Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Akaťáci mají volno

31. října 2014 v 19:04 | Mia-chan |  Jednorázovky
Po delší pauze kdy jsem ani já a ani Kitsune (spíš já), nepřidaly žádnou povídku jsem tu krátkou jednorázovku. (Bude opravdu krátká.) Mám sice nápad, ale znám se a vím , že bych tam nasekala spoustu pravopisných chyb tak to raději udělám kratší.
V téhle povídce se budou asi objevovat i noví členové, ale hlavní děj se bude nejspíš opírat starší členy tak doufám, že se vám bude líbit a hezké počtení.


Prázdniny jsou v plném proudu a rtuť v teploměru dosahuje překvapujících výšek. V skrýši nedaleko Mlžné vesnice se pár uřvaných lidiček dohaduje co o prázdninách podniknou. Občas konverzaci doplní hozená židle nebo kousek jídla, ale to se dá odd zločinecké organizace očekávat.
"Říkám ti, že nepojedeme do Zoo Haru už to kur-a pochop". Zahřměla černovlasá dívka s barevnými oky a pračtila blondýnku po hlavě.
"Pro boha jednou by jsme snad mohli jet někam kde se nezabíjí pro radost" zamumlala Haru a hladila si bouli která se jí pomalu, ale jistě začala rýsovat na hlavě.
"Zopakuj to" zařvala bílovláska a už už se pokoušela přeskočit stůl aby nebohá Haru pocítila z blízka chuť její kosy.
"Taky by ses mohla trochu krotit Mio" zamumlal s přivřenými víčky Taro. V místnosti zavládlo na chvíli hrobové ticho. Mia se s tikem v oku pomalu otočila na Tara a ďábelsky se usmála.
"Dnes asi Jashinovi předložím víc než jen jednu oběť" zasmála se znovu a olízla si horní ret.
"Mio myslím, že na tebe teď působí negativní atmosféra uklidni se a já ti uvařím čaj" řekl naprosto v klidu vysoký hoch s dlouhými vlasy. To už Aiko nevydržela a začala se válet smíchy po podlaze. Všichni se na ní jen nechápavě dívali do té doby než se ozvala velitelka tohoto ústavu.
"Takže už jste si dohráli a teď my každý předloží svůj návrh co by chtěl dělat o prázdninách." zavelela se zdviženým ukazováčkem a pak si rázně sedla.
"Já bych zůstal tady a přemýšlel o různých věcech",pronesl zástupce blázince.
"Já bych jela někam kde se můžou mlátit lidi a nikomu to nevadí." Zasnila se Mia.
"Poprvé souhlasím s Miou". Dodá bleskurychle Aiko a poplácá bílovlásku po zádech.
"Haru ty raději mlč", zamumlá velitelka a podívá se na dalšího v pořadí.
"Já bych šel spát", zamumlá Taro a plácne čelem o stůl.
"Mohli by sme zajít na nějaké památkové místo kde by jsme se dozvěděli víc o naší kultuře", řekl s úsměvem nejvyšší člen Akaťáků. Po místnosti se sborově ozvalo.
"Polib si!". (Nic proti Toshi, ale prostě se mi to tam nějak hodilo)
"Já bych šla na procházku do parku" zasní se Mayra a se zálibou sleduje dění venku za oknem.
"Koupíme si nové zbraně" řekl bezmyšlenkovitě Izaya a tvářil se jako by bylo rozhodnuto.
"Já bych šla jíst" řekla nakonec Reina a odešla do kuchyně pro něco k jídlu. Když se v klidu vracela s talířem plným jídla opět si sedla na své místo.
"Tohle nikam nevede".Povzdechla si Kitsune a promnula si kořen nosu."Vážně vás nenapadá něco normálního?"řekne s nadějí v hlase a upřímným pohledem zkoumá všechny členy této'milé' organizace.
"Tak si zahrajeme karty." Zapřemýšlela Haru.
"Karty už nehraju." Řekla otráveně Mia a podepřela si rukou hlavu. Pár minut nikdo nepromluvil a teplota stále stoupala.
"Já chci jít k vodě!!!!" Řekl si pro sebe Taro, ale řekl to tak, že to slyšeli všichni.
"No konečně dobrý nápad." Vzbudila se Kitsune a oči se jí rozzářily."Domluveno každý si sbalí věci a za 5 minut budou všichni hotoví." Zavelela a Akaťáci se neochotně zvedli se svých pohodlných židlí. Za 5 minut byli všichni nastoupení a mohlo s vyrazit........Zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reina Yoru Reina Yoru | 2. prosince 2014 v 18:21 | Reagovat

Jídlo :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama