Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Březen 2015

Divoká a spoutaná - Recenze

26. března 2015 v 22:03 | Kitsune-sama |  Kapitolovka-Divoká a spoutaná
Zdravím vás pozemšťané^^
Áno, je to tady zas. Přicházím s novou kapitolovkou, v hlavní roli jsou naše dvě hrdinky: Mia a Kitsune. toto je zatím recenze a tak že budou nějaké odezvy jestli ji mám začít nebo ne :D
Takže, nebudu to moc prodlužovat a tady to máte^.^

Hlavní hrdinky jsou naprosto rozdílné osoby, k jejich smůle nevlastní sestry.
Jedna divoká, nespoutaná, šílená. Zamilovala se do svobody a miluje volnost. Šílený styl oblékání, vyjadřování a spousta smíchus přáteli je jejím každodenním koníčkem. Ale nejvíc ji bere kolo. U-rampy a triky na kole jsou její vášní, náplní a smyslem pro život.
Druhá je ovšem, její naprostý protiklad. Věčně ve svém světe zavřená, tichá dívka držící se své menší dealerské party. Drogy, alkohol a hudba, jsou její největší úleva od temného života. Nesnáší lidi a jediné pro co má vášeň je kresba.
Jeden obyčejný příběhdvou neobyčejných dívek, které potká nemilá ale poučující zkouška života, která jim ukáže, že ne vždycky je lehké zapadnout mezi nový kolektiv a nové lidi. Obvzlášť když zrovna nemají v lásce jejich styl, koníčky, zábavu a způsob vyjadřování.

-Tak co minna? Pište do komentářů, zda ji mám začít psát nebo ne^^ Je to jenom na vás:) Ale chtěla jsem tu "povídkovou scénu" oživit protože už to umíralo takže znovu gomen za další nejspíš v budoucnu nedokončenou povídku^^"

Zdraví Kitsune-sama

Mafie of Akatsuki Legends 4/?

6. března 2015 v 16:17 | † Kitsune-sama † |  Kapitolovka-Mafie of Akatsuki Legends
Tákže:D Konečně jsem se rozhodla dopsat další díl.. Není moc dlouhý, za to brutálně nudný jelikož jsem ráda že jsem se k tomu alespoň nějak dokopala -_-'' Stejně pochybuju že to někdo krom Mii-chan vůbec čte, že?... No a jinak.. Co dodat?xD Možná tak song.. Není pomalý, ani tvrdý.. To by se k tomuhle dílu ani moc nehodilo.. No a tak jsem vybrala něco co se na takovou partyharderovou blbost TROCHU hodí xD
Remy-D-N-Japonskej Jashin srandy-chan? Nezabij mě xD ... Stejně to nedokážeš:3..Možná..xD
Tvůj Japonskej Holub Srandy :3


Marianas Trench-Haven't Had Enough

Hope you like it!~

4. "Taro, ty draku!", aneb: "Mio! Ten DJ za nic nemůže!"