Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Po dešti přichází slunce.. A po breku smích.. - III.Díl

17. dubna 2015 v 22:47 | Kitsune-sama † |  Kapitolovka-Po dešti přichází slunce.. A po breku smích
Nazdarte vy malí smradi! Tak co, těšili jste se na další díl? Já doufám že jo, protože jinak ho můžu rovnou smazat ˘^˘ ..Ani nevíte jak moc se mi ulevilo že sem zase něco přidala^^ .. Po dlouhéééé době._." ... Ale mám pro vás dobou zprávu! ... Mám rozepsanou Mafii of Akatsuki legends! To jste happy co? Sice bude o ničem ale zase se posuneme o kousek dál :D ... Jo a mám překvapení pro Toshiho-kun :3 :D Těš se!.. Ne, narovinu ti říkám, že to není obrázek tebe jak poučuješ Akaťáky o zákonech BUSHIDO, ani jak házíš Aiko ze schodů ani nic podobného -_-
Heh xD

Black Veil Brides - Saviour (Lyrics)
(Saviour = Zachránce)

III. Díl - Pomocná rukaV minulé kapitole:
Jakmile jsem totiž opustila brány školy, odchytli si mě.

"Kur-" zakleju, ale nedořeknu to. Mé nohy se nedotýkají země, ale nikdo mě nedrží. Letím. Padám. Narážím. Slyším křupnutí. Cítím silnou, tupou bolest v pravém zápěstí. Podemnou chladná zem, předemnou parta kluků. Jsem jediná co ví co bude následovat?
Blíží se ke mě. Pomalu, ale jistě.
"Jsi to ty? Jo jsi.." prohodí otráveně ten, který ráno schytal moji papírovou kuličkou do hlavy. Neodpovím. Pouze čekám co z něj vyleze dál. Udělá ke mě ještě krok blíž a svou silnou, ale neohrabanou paží mě chytně pod krkem a vyzedne do vzduchu. Necítím zem. Opět. Už to bude minuta, co mě drží ve vzduchu a moje zásoba dechu mi začíná docházet. Silnou ranou mě přirazí ke zdi a kdybych se zrovna nedusila, vyprskla bych pěknou dávku krve. Už docela dlouho nedýchám, ale přesto vnímám zběsilé tepání krve ve svých spáncích a slyším tlukot vlastního srdce. Mlží se mi před očima, všechno se zbarvuje do modra a fialova. Přiblíží svou hlavu k mému uchu a potichu pronese: "Ještě jednou se to bude opakovat ty malá děvko a dalšího dne se nedožiješ.."
Pak mě pustí a já sípavě zalapám po dechu. Slyším jejich smích, ale nejsem schopna se zorientovat. Jediné co vím je, že jsem v nějaké malé uličce poblíž naší školy. Chci se zvednout, ale moje tělo mě neposlouchá. Pomalu se pokusím kleknout na všechny 4, ale jamile se zapřu pravou rukou, loket se podlomí a já padám. Mám něco se zápěstím. Ku*wa, to mi tak ještě chybělo. Zkouším to znovu, ale opět bez úspěchu. To se nedokážu ani postavit? Asi ne..
Sedím opřená o zeď v malé zapadlé uličce a nevím co bude dál. Že by mě tady někdo našel je minimální pravděpodobnost a já očividně nejsem schopna se zvednout. No tak pokud zemřu, tak bídně. Celý můj život stojí za velké hovno tak proč tak taky nechcípnout že? Pak se mi ale vybaví její smích...
/Remy/ proletí mi hlavou. Ne! Tady nemůžu umřít. Ještě jsem se s ní neviděla, musím ji poznat.. A slíbila jsem jí, že to kvůli ní neudělám. Co mě to napadlo slíbit ji něco tak těžkého? Znovu se pokusím postavit, ale tentokrát se zapřu o malý výstupek, čouhající ze zdi starého baráku. Mám to, stojím. Teď se ještě dostat domů. Jashine sorry, domů ne.. Nemám domov, myslela jsem ten starý zapadlý panelák, kterému se tak ale nedá říkat. Pomalým, kulhavým krokem se loudám směrem k onu baráku.
Minu několik, šťastně pochodujících partiček namyšlených swaggerských kurev s přetvařovaným úsměvem na jejich tvářích. Štvou mě. Ne, to je slabý slovo. Nenávidím je tak moc, až mám chuť jim rozpárat břicho, vyrvat vnitřnosti a narvat jim je doprdele bez lubrikačního gelu! .. Ale o tom si musím nechat jen zdát.
Pomalým, velice pomalým krokem se loudám a koukám do země.
"Nechceš pomoc?" zničeho nic uslyším a otočím se na osobu stojící za mnou.Jak se jen jmenuje? Nemůžu si vzpomenout. Hlavu jako by mi vysál obří myšlenkový vysavač. Nedokážu si na nic vzpomenout, ani si nic vybavit. Prostě prázdnota.
Lehce zamžourám, jestli se mi to jen nezdá a k mému překvapení - Nezdá. Opravdu tam někdo stojí a chce mi pomoc. Mi! takové trosce, kterou všichni nenávidí a nejradši by ji upálili za živa. Proč ne že?
"Není to potřeba" prohodím. "Jsem v pořádku," zalžu.
"Nevypadáš tak."
"Ale jsem."
"Pojď, pomůžu ti." Nedá se odbýt osoba s velice povědomým hlasem a podepře mě pod ramenem.
V mém nitru, jako by udeřil blesk. Okamžitě se od ní odtrhnu a udělám pár kroků pryč. Bohužel, neopatrně mávnu a potraněným zápěstím ji udeřím do obličeje. Lehce syknu bolestí, ale jakmile neznámá sykne, poznám ji.
Jsem blbá.
Nedošlo mi to.
"Promiň Mio, jsem podrážděná" omluvím se a otočím se s úmyslem odejít.
"Nemusíš se omlouvat, já to chápu" pousměje se a mě něco zahřeje u srdce.
Takový zvláštní pocit. Jako by to bylo tak blízko. zase vybavím ji.
/Remy../ znovuproletí mi hlavou myšlenka na jedinou osobu, kterou mám na tomhle světě ráda, lehce se usměju a nechám se podepřít Miinou paží."Víš co? Někdy spolu zajdem ven. Co ty na to?" zasměje se světlovláska.
"Uhm-Jo" vydechnu.
Co s ní nadělám, takový člověk se těžko odbývá a já fakt nemám sílu na nějakou hádku nebo konflikt. Pomalu kráčíme ulicí.
Ptáci utichli, obloha změnila barvu z modré na černou a bezvětří prostřídal lehký, ale chladný proud větru.
/Jsem slabá/ .. pomyslím si a z oka mi ukápne malá slza, kterou hned utřu a doufám, že ona nic neviděla.

*..Heee, je to celkem blbost ale to je jedno, snažila jsem se:d .. Takže komentujte jestli mám pokračovat, nebo ji úplně stopnout!:D*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 Mia Kiruku Mia Kiruku | 18. dubna 2015 v 18:20 | Reagovat

Konečně si jí dospala :DDDDD. Hrozně jsem se těšila až jí sem konečně dáš a vyplatilo se. JEN TAK DÁL!!!

2 Toshi Kurai Toshi Kurai | 18. dubna 2015 v 22:03 | Reagovat

To prekvapenie ... meeeh -.- ale toto bolo dobre napísané

3 naruto109 naruto109 | Web | 9. května 2015 v 21:16 | Reagovat

určitě pokračuj :) vopovaž se to nějak odbýt :D

4 Mikki Mikki | 3. července 2015 v 22:12 | Reagovat

krása :) a souhlasím s narutem :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama