Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Akaťáci v paraelním vesmíru.

8. července 2015 v 16:15 | Mia Kiruku |  Jednorázovky
No a jsem tu po nehorázně dlouhé době. Nebudu se vymlouvat, že to není moje chyba( i když tak trochu není :D). Nějak se to na mě hromadí a tak jsem neměla čas ani náladu něco psát. Nakonec jsem se rozhodla napsaa- dopsat- tuhle povídku. Je to tedy ještě za doby původních Akaťáků což je hodně dávno.
Raději vám ani nebudu psát co se mi honila hlavou když jsem to psala XD.
Nějaké části z povídky si dokonce dokážu i živě představit. Naprosto nás tam vidím. Nevím jak vy, ale já rozhodně jop :D.
video raději nebudu komentovat. Via-chan by mě zabila :D


"Zales už konečně někam nebo tě obětuju Jashinovi třikrát za sebou. "Zařve bílovláska na členku klanu Uchiha.
"Ty.... mě...... obětuješ! Nechtěj abych se ti smála Mio i když to udělám moc ráda hahahahah." Odpoví ji černovláska a s rukama v bok se k ní nakloní.
"Chceš to zkusit?" Bílovláska se taktéž nakloní a mezi nimi jsou zřetelně vidět létající blesky a na čelech pumpující žilky. Není den aby se nehádaly někdy se pohádají kvůli tomu kdo je silnější, někdy o to kdo umí lépe vázat tkaničky a takhle by jsme mohli pokračovat do nekonečna. Dnes tomu nebylo jinak.
"Nechte toho vy dvě copak se mají takhle chovat dámy?" Zeptá se nejvyšší člen Akaťáků a také ten nejrozumnější. Dá se říct, že zasáhl v pravou chvíli jinak by sídlo nejspíš chytlo a na to není pojištěno.
"To řekni Aiko!" Ukáže Mia na dívku před sebou.
"Proč by to měl říkat mě. Vím, že ty nejsi holka Mio, ale ty si si začala." Odpoví Aiko v naprostém klidu.
"Co zopakuj to!"Řekne naštvaně Mia a prokřupne si prsty na pravé ruce.
"To snad není možné...... Tak proč se hádáte tentokrát?" zeptá se Toshi s rukou na obličeji.
"Co bude dnes k jídlu." Řeknou sborově dívky a naštvaně se na sebe podívají.
"Tohle už vážně není možný."Začne se smát Taro se slzami na krajíčku."Nemůžete se chovat aspoň jeden den normálně?"
"Že to říkáš zrovna ty." Řekne dívka přicházející s jídlem v ruce do velké místnosti. "Sakra to jídlo je, ale dobrý." Řekne si pro sebe a sedne si na své místo.
"Tohle jsou zabijáci to sotva." Řekne si pro sebe nejmenší členka Akaťáků.
"Pomlč Mayro." Zařve na ní Mia a Aiko přikývne, ale pak se hned otočí na Tara.
"Už si si dohrál s panenkama?" Zeptá se úšklebným tónem.
"Kolikrát ti mám sakra říkat, že jsou to akční figurky." Brání se Taro a naštvaně si sedne na své místo.
"Tady se asi nikdy nic nezmění." Pokrčí Toshi rameny a jde si udělat čaj. Nějakou chvíli mu to trvá, ale celou dobu slyší jak se Mia a Aiko pořád hádají. Kdo by to byl řekl když ji Mia přivedla do Akatsuki a Aiko je Uchiha, který se, ale 'vůbec nehádá'. Je pravda, že obě jsou výbušné povahy no co se dá dělat. Obě dokáže naštvat hodně věcí. Nejvíc asi to když něko říká, že je silnější než ona nebo má nějaké blbé narážky na její oblíbenou věc nebo její povahu. U Mii to je kosa a Jashin a u Aiko to je když jí někdo začne říkat, že je namyšlená nebo jí vejde do pokoje. Poté co si uvařil Toshi čaj se vrátil zpátky do místnosti kde to vypadalo stejně jako předtím. Aiko a Mia se hádaly, Taro si mumlal něco pro sebe, Mayra... dělala věci, které dělá Mayra. Posadil se vedle Tara a čekal na příchod šéfky tohodle ústavu.. teda téhle zločinecké organizace jménem Akatsuki.
"Přestaňte si ze mě dělat už konečně pr**l." Zařve a celé sídlo ztichne. Vejde ta poslední osoba na kterou se čeká. Kitsune vešla do místnosti v mokrém oblečení a v ruce měla štětku do toaletní mísy. "Vy to po sobě prostě nemůžete uklidit vy musíte být taková prasata, že to tam necháte a řeknete si ono se to uklidí. To já to potom musím uklízet. A ani se nebudu ptát kdo to byl protože všichni moc dobře víme kdo to byl." Dořekla svůj proslov a poté se snažila uklidnit. Žilka která jí pumpovala na čele se začala pomalu uklidňovat.
"Vidíš Aiko ty prostě musíš být takové prase." zasměje se Mia.
"Já... To si snad děláš srandu nevím kdo na tom záchodě sedí klidně celý den." Zařve na ní zpátky Aiko a už je to tu zase. Ale tahle doba nebyla zrovna nejlepší na začnutí nové hádky. Žilka na Kitsunině obličeji se začala nekontrolovatelně zvětšovat. Chytla obě dívky pod krkem a každou odhodila na jinou stranu sídla.
"Můžete se aspoň jeden den chovat jinak než teď!!" Zřave Kitsune na celé kolo. Odejde do svého pokoje a dveřmi bouchne tak silně až ze stěny začnou opadávat kusy. Zbytek našich Akaťáků jen nechápavě čučí tím směrem. Kitsune doslova skočí na postel. Zvedne ji až obrovská rána, která vychází z hlavní místnosti.
"Zase něco rozbili já jim vážně jednu natáhnu." Mumlá černováska a se zatnutými pěstmi a rázným krokem se rozejde do hlavní místnosti. "Co jste kdo rozbil!" Zařve a poté sjede pohledy všechny přítomné. To co vidí ji však překvapí. Vidí Toshiho jak drží pod krkem Miu a vedle sedí na zemi Aiko a ... brečí.
"Tak ty si do mě jen omylem vrazila jo?" Řekne svým hromovým hlasem nejvyšší člen Akatsuki.
"Moc se omlouvám já jsem si povídala s Aiko o jednorožcích a zapomněla jsem se koukat na cestu." Mumlá se slzami na krajíčku Mia.
"Toshi pusť moji kamarádku." Brečí Aiko a bouchá, ono se tomu ani nedá říkat bouchání, Toshiho do pravé nohy.
"No tak Toshi.chan uklidni se." Řekne díka ve velmi barevném oblečení. Nejspíš by si ji někdo mohl z dálky splést s baterkou.
"Reino jdi raději chlastat." Zamumlá Toshi a dál se věnuje mučení nebohé Mii. Reina jen kývne na souhlas a dojde si do kuchyně pro něco k pití. Ta holka chlastá pořád, ale nikdo ji nikdy neviděl jít na záchod.
"Mohli by jste se utišit snažím se tady číst. Chováte se jako neandrtálci." Řekne povýšeně Taro a dál se věnuje své knize která váží nejméně padesát kilo.
"Co to má ku-a být." Řekne nechápavě Kitsune.
"Uhni.!" Strčí do ní zezadu chlapec až spadne na zem. On si toho však nevšímá a překročí ji. Kitsune jen nechápavě kouká na Tomoeho a po pár minutách zírání vstane. Všichni se chovají jinak. Aiko a Mia jsou kamarádky, Aiko brečí, Toshi se chová hnusně k dámě, Taro čte, Reina je ochlasta a Tomoe do ní vrazil.
"Tak tohle je vážně divný co se to stalo, že bych na ně seslala nějakou kletbu... ne to neumím." Zapřemýšlí černováska a nevrle si sedne do křesla. Takhle by to nešlo chtěla jsem aby se chovali jinak, ale ne aby se chovali ještě víc blbě než předtím."


A ano opět je to krátké a ode mě už ani nemůžete čekat delší povídky nebo snad ano :D?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Komentáře

1 Toshi Kurai Toshi Kurai | 10. července 2015 v 2:15 | Reagovat

Hlúpy mobil a malé hviezdičky - malo ich tam byť 5 ... Dokonalé a nenormálne zaujímavé ;3 chcem hneď pokracovanie

2 MIa MIa | Web | 10. července 2015 v 12:19 | Reagovat

Tohle nebude na pokračování, ale už se chystám na další Akatsuki high school :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama