Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Prosinec 2015

Složení Akaťáků

11. prosince 2015 v 21:34 | Mia |  JJS with Mia
Tak tuhle rubriku se nám moc nedaří dodržovat, ale s tím se bohužel nic nedá dělat :D. Jestli vás však stále zajímá co se vám snažím tímto článkem říct tak se k tomu hned dostanu. Založili jsme s pár Akaťákama novou Naruto RPG hru což doufáme, že tam všichni jste. Konkrétně ji založila Via/Toshi, Reina, Kitsu a já. Důvod založení nového RPG vám raději vysvětlovat nebudu. Abych to shrnula bylo to složité...

Z nadpisu jste si mohli asi břibližně představit o čem bude tento článek. Ano, je to o složení Akaťáků, ale asi ne jak si myslíte. Problém u mých (a asi i u Kitsuniných ) povídek byl ten, že když odešel nebo přišel nový Akaťák všechno se nám pochroumalo.
A já jsem se to rozhodla vytvořit po svém :D

Složila jsem Akatsuki ze všech postav, které se v RPG kdy objevili. Vybrala jsem deset postav, které se mi nejvíce hodily do příběhů a nebo měli naprosto boží profily. Proto se nedivte, že se znovu začne objevovat Aiko.... (doufám, že minulým Akaťákům nebude vadit, že jsem si půjčila jejich profily.)

To tedy znamená, že já mám uspořádání Akaťáků pro své povídky a měnit to nebudu. Profily se pokusím přidat co nejrychleji i když vím, že se mi to stejně nepovede.

Tak a tady máte Akaťáky, které jsem si vybrala a je u nich napsaný krátký komentář (vůbec ho neberte vážně... nebo klidně je to na vás).