Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Akatsuki High School

30. července 2016 v 21:41 | Remy |  Kapitolovka-Akatsuki high schoolProlog

Nejsme na ně zlí. My jsme prostě jen jiní a oni to nedokážou pochopit…

Pokaždé když vyjde někdo z party ze dveří ředitele, tohle je ta poslední věta, kterou od něj uslyšíte, než za sebou zabouchne dveře a vyjde ven na rušnou chodbu. Pravda na tom je, ale jen z poloviny. Celá druhá část je pravdivá ta první nikoli. Sami sobě by si to nepřipustili, ale hodní oni rozhodně nejsou. Na nikoho! Jen mezi sebou a ani to není vždy pravda.
Jejich povaha je prostě taková. A změnu od nich nikdo nečeká. Proto se jim na chodbách vyhýbají a klidí se jim z cesty, pokaždé když prochází. A když už někdo pozapomene, co jsou zač, dají mu to ihned opět najevo.
To se ale moc často nestává. Kdo by dokázal zapomenout na nejproblémovější skupinku "děcek" na škole. Ani učitelé už je nedokáží neustále napomínat nebo jim dávat tresty. Zjistili, že je to ztráta času a tak je vždy rovnou pošlou za ředitelem.
Dokonce ani známky jim nemohou zhoršit. Prospěch všech je výborný. A když už přijdou na test jejich známka je vždy jasná jedna.
Jsou prostě jiní. Tak se to dá jednoduše shrnout. Samostatně se nedají zahrnout do jiné skupiny ve škole. Proto si mezi sebou rozumí. Sice se mezi sebou mlátí, nadávají a neustále křičí, ale i tak jsou nerozlučná parta.
A o kom se tu vlastně mluví? Sami si nijak neříkají. Pokřikují na sebe různými neslušnými výrazy, ale ostatní jim neřeknou jinak než Akatsuki, zkráceně Aka. Vědí o tom, ale jsou moc pyšní na to, aby přiznali, že se jim jejich jméno líbí.
Koho v "Akatsuki" můžete potkat?
Na první pohled ihned nápadnou emařku. Kitsune je nejmenovaný vůdce Aka. Nikomu to ale nevadí. Kdo by se chtěl dobrovolně starat o zařizování míst setkání a ostatní složitých věcích. Raději to všechno nechají na ní a oni se jen přidají. I když je 'šéfka' ve škole je ona za tu milejší. Pokud ji někdo opravu nenaštve, je klidná a všechny ignoruje s naprostou profesionalitou. Pokud se ale stane, že by jí nějaký blázen naštval, je lepší se dostat z jejího dosahu v co nejkratší době. To jsou na ní poté i želízka krátká. Ideální den je pro ni zakončen cigaretou, kterou si však neodpustí i během dne a to několikrát. Není to, ale jediná věc, která ji dokáže uklidnit. Její nejmilovanější aktivitou je skateboarding. Nikdo na škole se jí zatím nevyrovná a nejspíš ani nikdy nevyrovná. Má na ježdění talent, ale nikdy nejede na žádnou soutěž. Pokaždé když jí dá někdo do ruky přihlášku, roztrhá ji a dál se k tomu nevyjadřuje.
Mnohem emotivnější a výbušnější osobou v Aka je až nepřirozeně bělovlasá a malá dívka Mia. Na první pohled vypadá jako nejmilejší osůbka, kterou jste kdy potkali, ale stačí špatný pohled, nebo vlastně jakýkoliv pohled a ihned začne sprostě nadávat a vrhne se po vás bez jakéhokoliv varování. I ona má svůj uklidňující prostředek. Není to žádný sport jako u Kitsune. Je to hra na klavír. Miin talent se zapřít nedá a ona to ani nedělá. Na rozdíl od Kitsune Mia svůj talent ještě více rozvíjí a předvádí ho na různých soutěžích a koncertech po celé zemi.
Nejen pro to tu musí být i někdo kdo ji trochu uklidní. Někdy to bývá sama Kitsune, která Mie jednu natáhne, ale spíše se o to stará Toshi. Přeci jen je to gentleman a nechce Kitsune přidělávat práci navíc. I přes svůj vlídný vzhled bývá svojí partou velmi často nazýván Démon. Samozřejmě, že říká jaká to je lež, ale na každé lži je něco pravdy. Toshi bývá klidný a vyrovnaný, ale i on se dostává do potíží a to ne málo. Když ho něco naštve nebo někdo ublíží jeho Karkulce tak se nezná a je vzteklejší než Mia. To ho potom musí krotit už Kitsune nebo řečená Karkulka, ale ta to nedělá, líbí se jí, když je naštvaný. Není tak lehké ho zastavit, když je v ráži. Není dobré se mu plést po ruce. Díky bojovému umění, které trénuje od nízkého věku je něco jako samospouštěcí masakrovací stroj, nebo démon. V boji, ať je to s čímkoliv, se dokáže uklidnit a poté je to opět ten vyrovnaný Toshi, kterého mají učitelé i rádi.
Karkulka pravým jménem Reina je největší žrout a jedlík světa. Celý den ji vidíte pouze jíst a jíst. Nic jiného snad ani nedělá. Teda vlastně vaří. Vaření je její koníček a je to taková menší pauza mezi jídlem a jídlem. Když vaří tak je klidná a nehází po vás zabijácké pohledy za to, že jste se podívali na jídlo, které drží v ruce. Velké množství jídla, které spořádá, na ní však nezanechává žádnou stopu. Stále je krásně hubená a vždy čistá.
Jediný správný sportovce, když tedy nebudeme počítat Toshiho bojové umění za sport, je Taro. Hnědovlasý uřvaný, nepořádný a sprostě mluvící kluk je i přes své hrubé chování neuvěřitelně rychlý běžec. Jeho specialitou je běh s překážkami a běh na 100 metrů. Svoji přebytečnou energii na něm vybije velmi efektivně. A když ho to i baví tak mu to nikdo nebude brát. Sice když prohraje, nadává jako dlaždič, ale co se dá dělat. Má však ještě jednu zábavu a to je rýt do Mii jak jen to jde. Pokaždé když má možnost prohodí nějakou poznámku na její účet. Samozřejmě, že to Mia nenechává bez povšimnutí a Taro celkem často chodí s monoklem. Ale! Co se škádlívá, to se rádo mívá. Tady to, ale platí pouze z Tarovi strany.
Není však jediný, který rád Miu štve. Stále je tu ještě i Aiko. Největší nepřítel Mii chodící po planetě Zemi. Obě sice neustále tvrdí jak jedna druhou nesnáší, ale pravda je taková, že si jsou až moc podobné až to někdy děsí. Stejně jako Mie jí stačí pár slabých podmětů, aby zaútočila. Její agresivita není o moc menší než její, ale i tak není hezké, když se do někoho pustí. Spolu se však nikdy nepopraly. Jejich nenávist zůstala pouze u slovních nadávek a zamračených pohledů. I přes její povahu je Aiko rozený záchranář. Od útlého věku se věnuje medicíně stejně jako její rodiče. Neustále nosí po kapsách náplasti a obvazy. Jednou z ní bude určitě skvělý doktor, to musí přiznat i Mia.
A poslední člen Aka je ten nejhodnější a nejméně agresivní Tomoe. Ve škole má nejméně průšvihů a je celkem nenápadný takže si ho stejně moc často u průšvihů, které dělá, nevšimnou. Vždy stojí za Kitsuninými názory a návrhy. Není moc společenský a ani v Akatsuki moc nemluví ale jeho výrazy v obličeji a výrazná gesta dávají jasně najevo jeho pocity a názor. Jako ostatní i on má činnost, u které se uklidní a tím je čtení knížek a klid… Stačí mu klid a ticho a on se uklidní během pár minut. Nemá tak vysoké nároky jako ostatní a tak mu postačí základní věci.

Je to velmi různorodá parta. Každý vyniká v ničem jiném a jejich povahy se také velmi liší. Není ani příliš jasné, jak se dali dohromady. Možná ani oni sami to nevědí. Ví jen, to že se znají dlouho, hodně dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitsune-sama Kitsune-sama | E-mail | Web | 30. prosince 2016 v 9:39 | Reagovat

Meeeeeh,to je dokonalý😍😍

2 SergiooA SergiooA | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:33 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 ZdenekB ZdenekB | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:15 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na aka-world.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

4 Kaori & Rico Kaori & Rico | Web | 2. dubna 2017 v 13:29 | Reagovat

ahoj máte rádi ani a různé rpg hry? Pokud ano tak tady rozjíždíme novou rpg hru a rádi vás přivitáme kohokoliv kdo to jen chce zkusit.. Budeme se na vás těšit Kaori a Rico

http://bleach2risingsun.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama