Příběh Akatsuki (Pozastaveno)
Akaťácká třída (Píše se)
Akatsuki high school (Píše se)
Konec Akatsuki (Pozastaveno)
Mafie of Akatsuki Legends (Píše se)
We and Fairy Tail (Pozastaveno)


Spřátelíš?+ SB :33

Proč?

10. července 2016 v 21:08 | Remy |  JJS with Mia
Tak a je to tady...


Navazuji na "velmi" zajímavý Kitsunin článek... a pokud by vás to zajímalo tak ne, nespojila se semnou T-T
Nepíšu však jen kvůli tomu, abych si postěžovala píšu, protože musím souhlasit s Kitsune. Náš blog jde po třech letech do …..(ne nebudu psát to slovo). Naše aktivita klesla k bodu mrazu a to je myslím dost očividné. U mě to má pár důvodů tak se je tady pokusím nějak sepsat a obhájit, abyhc zase nevypadala jako naprostý lenoch.

  1. Škola- jsem o rok starší než moje milovaná prdlá Kitsune, takže jsem již rok na střední škole. Konkrétně na gymnáziu. A vzhledem k tomu, že jsem na něj přešla z vesnické školy, kde bylo učení až na druhém místě jsem musela poměrně dost dohánět jazyky. Ty se u nás téměř neřešili. Doučování jsem měla celkem často. Teď ale po roce dohánění můžu říci, že se domluvím jak v němčině tak angličtině a to celkem i plynule.
  2. Sport- házená se stala mojí velkou součástí a já ji zbožňuji. Je to, ale náročný sport a tak mi hodně volného času zabírají tréninky nebo moje samostatná příprava doma. Rozhodně toho, ale nelituji. Tohodle sportu se jen tak nevzdám.
  3. Práce- no vlastně spíše brigáda. Když nemám školu nebo tréninky chodím právě na brigádu. Pomáhám mým rodičům v jejich práci, a když příjdu domu tak jsem ráda, že jsem ráda.
  4. Sledování- volný čas se, ale nejde vždy a ten vyplňuji hodně sledováním. Samozřejmě, koukám na anime, o kterém bych mohla psát, ale už to není tak moc anime jako dřív (bod č.5).
  5. Zájem- zájem o anime stále mám, je to moje srdcovka, ale moje pozornost se poslední dobou zajímá spíše o jinou tvorbu a to… když to shrnu západní tvorba (komiksy atd.). Více jsem se začala zajímat o Star Wars, Avengers, Hobbit,… Nejvíc, ale Star Wars do kterého jsem nehorázně zažraná. Takže moje 'spojení' s anime už není zas až tak moc silné takže nějak moc ani nevím co psát. Většina povídek, které momentálně píšu mají právě toto téma a to se mi sem dávat moc nechce.
  6. Rpg- další žrout mého času. Díky němu se odpoutávám od normálního života a žiju si jiný… spíše jiné. A jako admin mám dost práce. Teď ještě pracujeme na jednou projektu pro rpg hry takže toho je ještě víc.
To je myslím všechno. Rozhodě nechci, a myslím že Kitsune taky, skončit s Aka-worldem. Na tomhle blogu jsem se dost naučila, hlavně co se týče psaní. Takže se musíme s Kitsune zase spolčit a rozjet tenhle blog tak jako předtím. Budeme hold muset nejít trochu místa pro náš společný projektík.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano! :3
Trochu :|
Ne -,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama